Kolekcja Nike FC

W dzisiejszych czasach sprzęt sportowy można wykorzystać również poza boiskiem, czyniąc z look modny przedmiot codziennego użytku! Kolekcja Nike FC idzie właśnie w tym kierunku Lifestyle! Koszulki, bluzy, sweatshirts, kurtki, spodnie ... jest tuwszystko, czego potrzebujesz, by być stylowym!

+ więcej filtrów

Ustaw kierunek malejący
Wysokiej jakości produkty Nike FC

Przez lata marka z przecinkiem zawsze starała się oferować najlepszy sprzęt dla sportowców, a zwłaszcza piłkarzy. Kolekcja "Nike FC " nie jest wyjątkiem od tej reguły! Odkryj szybko wysokiej jakości produkty, które wchodzą w skład tej kolekcji! Odwiedź naszą stronę internetową i skorzystaj z naszych bezkonkurencyjnych cen !

Przedmioty dla mistrzów piłki nożnej

Krótka retrospekcja

Kolekcja Nike FC została zapoczątkowana w 1994 roku w Kalifornii z okazji 15. Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Od tego czasu narodził się nowy sposób grania i przeżywania piłki nożnej! Rzeczywiście, racją bytu Nike FC jest "Gloryfikować tych, którzy się odważą"! Ten slogan honoruje ducha wielkich piłkarzy, którzy robią wszystko, aby pomóc swoim drużynom w zwycięstwie! Ta kolekcja odzwierciedla talent i pasję tych graczy. Dlatego tylko najwięksi mają zaszczyt należeć do elitarnego grona Nike FC. W 2008 roku ten bardzo ekskluzywny klub wymyślił swój znak rozpoznawczy: złoty kłos! Symbolizuje on zaangażowanie nowych zawodników!

Wyjątkowi piłkarze

W swoich początkach styl Nike FC był uosabiany do perfekcji przez utalentowanych piłkarzy, takich jak Ronaldo, Fabio Cannavaro i Luis Figo! Ich śmiałość i figlarność pomogły zbudować legendę Nike FC! Wśród ikonicznych modeli w historii piłki nożnej, kurtka Nike N98 jest obowiązkowa! Model ten, noszony po raz pierwszy przez Ronaldo, przeszedł kilka zmian i obecnie widnieje pod bardziej nowoczesnym look. Jednak słynne motto "bez podejmowania ryzyka nie ma zwycięstwa " nadal widnieje na herbie!

Jaki styl dla kolekcji Nike FC?

Od momentu powstania marka z przecinkiem przyzwyczaiła nas do częstego prezentowania nowych produktów. Nike FC odsłania się w postaci kolekcji lifestyle, która jest zdecydowanie bardziej nastawiona na styl streetwear! Jednak przy bliższym poznaniu możemy zauważyć, że produkty są bardziej na pograniczu sportswear i streetwear! Tak więc, poprzez tę kolekcję, Nike potwierdza swoje całkowite mistrzostwo i wielką zdolność do gry na tych dwóch uniwersach!

Przedmioty o podwójnym przeznaczeniu

Chcesz kupić produkt z kolekcji Nike FC? Wielką zaletą przedmiotów z tej kolekcji jest to, że nadają się one zarówno do użytku sportowego, jak i modowego. Innymi słowy, możesz zaadoptować look streetwear, aby kontynuować występy w ulubionym sporcie lub po prostu pokazać modny styl w życiu codziennym! Nie jesteś przekonany? Koszulka sweatshirt Nike Dri-FIT Academy lub Nike Dri-FIT Academy mogą dać Ci pomysł! Wykonane z lekkich i oddychających tkanin, produkty te korzystają z technologii Dri-Fit, aby zapewnić Ci maksymalny komfort! Już teraz skorzystaj z naszych ofert specjalnych na te artykuły!

Kolekcja Nike FC w szczegółach!

Jedno jest pewne, w tej kolekcji można znaleźć wiele różnych produktów! Możemy wymienić chociażby sweatshirts, kurtki, t-shirty, bluzy, spodnie, czapki, czy nawet skarpety! Ale to nie wszystko!

Jeśli gdzieś się wybierasz i chcesz zabrać ze sobą swoje rzeczy osobiste, to musisz mieć plecak Nike F.C.! Posiada on dużą komorę główną i wiele kieszeni, które pozwolą Ci się zorganizować. Posiada regulowane i wyściełane paski na ramiona dla dodatkowego komfortu. Kieszenie na zamek błyskawiczny z przodu i po bokach pozwolą Ci mieć niezbędne rzeczy pod ręką! Dostępny online, ten plecak jest w bezkonkurencyjnej cenie!

Jesteś wielkim fanem klubu piłkarskiego Tottenham Hotspur? Jeśli jest gorący dzień, ale nadal chcesz oglądać mecz, to czapka Nike Dri-FIT Tottenham Hotspur Heritage86 jest dla Ciebie!