Wszystkie nasze produkty do trekkingu w najlepszej cenie

Wiodące marki takie jak Adidas, Asics, Reebok, Mizuno, Gore, Columbia i Vibram oddają swoje know-how i technologię do dyspozycji wszystkich trail i miłośników wędrówek, aby stworzyć buty, odzież i akcesoria do wyboru. Mężczyźni, kobiety i dzieci z pewnością znajdą tu to, czego potrzebują.

Znajdziesz tu artykuły obuwia turystycznego, buty trail, tekstylne, kijki do chodzenia, plecak, odżywianie i nawodnienie, widoczność, orientację.

Szeroki wybór niezbędnego sprzętu dla wędrowców i biegaczy trailowych

Uprawianie mniej lub bardziej ekstremalnych aktywności, takich jak wędrówki czy trail , wiąże się z koniecznością bycia dobrze wyposażonym . Dziśoferujemy Ci armadę sprzętu, najlepszego na rynku, w zakresie obuwia , odzieży i akcesoriów do trail i hikingu.

Wysokiej jakości buty turystyczne

Te buty turystycznewyjątkowo wytrzymałe i starannie zaprojektowane, aby poradzić sobie w każdej trudnej sytuacji. Zaprojektowane z myślą o najdłuższych spacerach i najbardziej miękkim terenie, sąsolidnie zbudowane z wybranych materiałów, które sprawiają, że są bardzo odporne na ścieranie i uderzenia. W każdym z nich zintegrowano również wzmocnienia, aby uniknąć wszelkiego rodzaju urazów. Lekkie i elastyczne, pozwalają na bieganie mila po mili bez odczuwania ich ciężaru, a wszystko to w największym komforcie.

Dostępne są modele o smuklejszej konstrukcji i bardziej zrelaksowanym tonie , produkowane przez markę Columbia. Ten minimalistyczny design zapewnia doskonałą wentylację, dzięki czemu przez cały czas czujesz chłód.

Również produkowane przez Columbia, buty dedykowane na zimne okresy pogodowe mogą Cię zainteresować. Posiadają wysoką cholewkę z miękkim i funkcjonalnymtekstylnym wzmocnieniem , dzięki czemu stopy będąciepłe i suche przez cały dzień. Innowacja w dziedziniebutów turystycznych.

A skoro już jesteśmy przy temacie innowacyjnych produktów, to na stronieVibram dostępne są również buty z dzielonym palcem, którepozwolą Ciczuć się boso podczas całej podróży.

Wszystkie z nich mają jedną point wspólną cechę, lekkość, elastyczność i co najważniejsze,przyczepność do podłoża . Rzeczywiście, te pary są zaprojektowane tak, aby zapewnić doskonałą stabilność, zarówno w stosunku do wagi, jak i wszelkiego rodzaju przeszkód.

The cream of the crop trail

Podobne w konstrukcji dobutów turystycznych, mają kilka różnic: więcej finezji, elastyczności i bardziej wyrazistej przyczepności z przodu.

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym wędrowcem, oczywiste jest, że szukasz pewnego poziomu komfortu podczas wszystkich swoich biegów . Niezależnie od tego, czy jesteśmężczyzną, kobietą czy dzieckiem, wybraliśmy produkty wiodących marek, takich jak Reebok, Adidas i Asics, abyś był zadowolony.

Zmiękkimi, oddychającymicholewkami z tkaniny , te pary mają doskonałą wentylację , abyutrzymać stopy chłodne i suche podczas całego wysiłku .Miękkie,elastyczne midsoles dopełniają pakiet dla optymalnego komfortu. Niezależnie od tego, czy pokonujesz nierówny czy skalisty teren ,elastyczność tych butów gwarantuje , że Twoje stopy mogąporuszać się naturalnie, zapewniającpłynny ruch. Ponieważ szlaki nie zawsze są miękkie, projektanci wykonali te pary z wysokiej jakości materiałów, ze wzmocnionymi strefami uderzenia, aby zagwarantować dużą odporność, maksymalną trwałość i maksym alnebezpieczeństwo.

Solidne, przyczepnegumowe podeszwy zewnętrzne zapewniają dużą stabilność i ułatwiają pokonywanie stromych zboczy.

Lekka odzież turystyczna i trail dla mężczyzn, kobiet i dzieci

Niezależnie od tego, czy chodzi owędrówki czy trekkingtrail,lekka odzież jest zalecana do intensywnego wysiłku i ekstremalnych sytuacji. Dostępne zarówno w męskich, jak i damskich fasonach koszulki, tank topy, shorts,spodnie i spodenki wykonane są z miękkiej, lekkiej i wysoce funkcjonalnejtkaniny. Ich wysokowydajny system odprowadzania wilgoci dba o to, aby Twoje ciało było w najlepszej formie i oferuje Ci maksymalny komfort podczas wszystkich wysiłków. Są również bardzo elastyczne i zapewniają dużą swobodę ruchów.

Bielizna techniczna, noszona jak druga skóra

Nie zawsze łatwo jest jeździć w górach i po wszelkiego rodzaju nierównym terenie, zwłaszcza durant w chłodniejszych porach roku. Ale nie martw się, jak możesz się spodziewać, mamy właśnie to, czego potrzebujesz: technicznąbieliznę, topy i figi. Wykonane z miękkiej, wysoce funkcjonalnej tkaniny kompresyjnej, utrzymują ciało w chłodzie i suchości, zachowując jego pełne możliwości podczas całego wysiłku. Nie mówiąc już o ogromnym komforcie, jaki zapewniają. Ich duża elastyczność i dopasowany krój pozwalają na naturalny ruch, zapewniając bezproblemową mobilność. A oczywiściemobilność oznacza wydajność.

Kurtki, wygodne i chroniące

Ponieważ zbyt wiele jest lepsze niż zbyt mało, możesz dodać kurtki do swojej listy ubrań.

Wykonane z lekkiej, oddychającej tkaniny,kurtki mają doskonałą izolację termiczną, która zapewni Ci ciepło podczas ruchu.

Możesz wybierać pomiędzy kurtkamitypu parka, kurtkamipuchowymi, tymi z impregnacją wodoodporną i wiatroszczelną, z kapturem lub bez. Niezawodni towarzysze w walce z żywiołem. A do tego wszystkiegoteau, mają wszelkiego rodzaju kieszenie, dobrze zabezpieczone, pozwalające trzymać niezbędne rzeczy pod ręką.

Akcesoria dla look i wygody

Często zapominamy, że głowa jest jedną z najbardziej wrażliwych części ciała. Dobrze jest więc odpowiednio ją chronić. Również w tym przypadku do dyspozycji masz szeroki wybór odzieży z akcesoriami. Kapelusze, opaski i czapki, wykonane z oddychającej tkaniny przez świetne marki Mizuno i Gore. Lekkie i elastyczne, te akcesoria są odpowiednio zaprojektowane, aby zapewnić optymalną ochronę przed zimnem i oparzeniami słonecznymi. Ich schludny design elegancko uzupełnia Twoją look.

Lekki bagaż, plecak: idealny dla biegacza lub turysty

Zastanawiasz się, jak przenosić swoje produkty odżywcze ihydracyjne, nie zajmując zbyt wiele miejsca? Spraw sobie jeden z tych lekkich, przestronnych plecaków ! Dzięki dużej ilości miejsca do przechowywania i małym przegródkom na wszelkiego rodzaju sprzęt, ułatwiają one przenoszenie wszelkiego rodzaju sprzętu.

Małe akcesoria, o których nie można zapomnieć

Aby uzupełnić swój ekwipunek, nie zapomnij zabrać ze sobą tych niezawodnych partnerów , którzysprawdzili się w dziczy: laski i GPS. Jedna utrzyma cię wstabilnej pozycji i pomoże ci w drodze do góry, druga pokaże ci, gdzie postawić stopy.