Buty do padla Bullpadel

but marki padel Bullpadel

+ więcej filtrów

Ustaw kierunek malejący

BUTY BULLPADEL, SYMBOL NIEZAWODNOŚCI

Gracze w padla aficionados szukają w butach Bullpadel podstawowych cech, takich jak jakość, komfort, przyczepność i trwałość. Modele Bullpadel z 2023 roku są doskonałym ucieleśnieniem tych wymagań. W każdym nowym sezonie Bullpadel wprowadza innowacje dzięki zaawansowanym technologiom i materiałom, aby oferować buty do padla , które są coraz mocniejsze, lżejsze i bardziej elastyczne.

Sport is Good Bullpadel gwarantuje najbardziej konkurencyjne cenowo buty do padla na rynku. Sport is Good oferuje szeroką gamę butów Bullpadel. Znajdź całą kolekcję tej renomowanej marki na naszej stronie i skorzystaj z doskonałego komfortu, przyczepności i wsparcia, jakie oferuje.

Bullpadel prezentuje szereg linii produktów, z nowymi dodatkami na ten sezon. Wśród nich modele Hack Hybrid Fly i Vertex Fly wyróżniają się lepszą stabilnością i przyczepnością, również dzięki innowacji Sock Fit: skarpecie z lycry zintegrowanej z podbiciem dla optymalnego wsparcia.

Konstrukcja podeszwy została również przerobiona, aby booster poprawić przyczepność i trwałość. Bullpadel zdecydował się na trwałą gumę, łącząc hybrydowy wzór małych kolców i ćwieków dla doskonałej równowagi w ruchu.

Flagowe technologie obejmują :

Thermofit, dzianinowa siateczka, dopasowanie skarpety, system BPS, Ortholite, podeszwa z kolcami i Lodens Phylon.

Oto przegląd najważniejszych innovations, choć lista ta nie jest wyczerpująca.