Cały nasz sprzęt do biegania

Jak każda szanująca się aktywność sportowa, uprawianie running wymaga odpowiedniego sprzętu. Akcesoria, elektronika, sprzęt treningowy, ochrona, bagaż... znajdź na naszej stronie wszystkie elementy do uprawiania tego sportu w jak najlepszych warunkach.

+ więcej filtrów

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Świetny sprzęt dla wszystkich miłośników sportu running

Chcesz uprawiać running? Konkretny sprzęt jest niezbędny, by pomóc Ci w osiąganiu wyników w każdych okolicznościach. Zaczynając od akcesoriów ! Proponujemy kilka rodzajów dostosowanych produktów, które będą bardzo przydatne w terenie.

Doskonałe akcesoria dla biegaczy w najlepszych cenach

Butelki na wodę dla dobrego nawodnienia

Durant W upalne dnibutelki z wodą to konieczność. Ponieważ ten sport polega na bieganiu na różnych dystansach, będziesz się bardzo pocić. A to nieuchronnie oznacza odwodnienie. Jeśli chcesz uniknąć nieprzyjemnych skutków odwodnienia, musisz regularnie się nawadniać. Te lekkie i poręczne butelki na wodę pozwalają mieć zawsze coś do picia.salt Na cas o& grave; chciałbyś zachować świeżość swojego napoju przez długi czas, zdecyduj się na modele izotermiczne. Abyś mógł pić bez konieczności zatrzymywania się, projektanci zadbali o to, by nakrętki były nadal praktyczne w użyciu.

Paski dla wygody

Aby przenosić te cenne płyny, nie zapomnij o odpowiednich paskach. Pasy te służą również do noszenia ze sobą różnego rodzaju przydatnych przedmiotów, takich jak smartfon czy batony energetyczne. Pasy są zaprojektowane tak, aby Twoje rzeczy pozostały suche nawet podczas deszczu. Wykonane w większości z Neoprenu, syntetycznej tkaniny odpornej na wilgoć, są wystarczająco wodoodporne, aby zapobiec uszkodzeniom. Można je również regulować, aby dopasować je do siebie. Te wysokiej jakości pasy są dostępne wbezkonkurencyjnych cenach!

Kije do chodzenia dla dodatkowej stabilności

Kolejnym bardzo praktycznym akcesorium, które zapewni Ci poważną pomoc na drodze w górę i w dół góry są kijki do chodzenia. Ultra-Wykonane są z lekkich materiałów, takich jak aluminium i karbon. Eksperci wyposażyli je wpiankowe lub korkowe uchwyty dlamaksymalnego odprowadzania potu , dzięki czemu można rozwijać się w komfortowy sposób.A żebyś mógł cieszyć się dobrym chwytem natych uchwytach, paski są wykonane z tkaniny zapobiegającej oddychaniu i mogą być dostosowane do Twoich potrzeb. Wreszcie, aby uzyskać doskonałą przyczepność do podłoża, kije mogą być wyposażone w końcówki wolframowe. Spraw sobie te niezbędne rzeczy wnajlepszej cenie!

A co z ochraniaczami na running?

Miałeś ostatnio mały problem z kostką i chcesz być po bezpiecznej stronie? Potrzebujesz ortez na kostkę, aby móc biegać ze spokojem! Zapewniając odpowiednią ilość wsparcia/kompresji, dają Cinajlepsze możliwe wsparcie podczas każdego Twojego kroku. Wykonane zinnowacyjnych materiałów, znacznie zmniejszają ryzyko nawrotów. Ich anatomiczna budowa sprawia, że nie odczujesz żadnego dyskomfortu podczas ich noszenia . Niezwlekaj i zapoznaj się z naszymi różnymi modelami wniskich cenach!

Małe gadżety elektroniczne, które zrobią różnicę

Ponieważ bieganie po bezdrożach wymaga doskonałej orientacji, przyd adzą Ci sięzegarki GPS ,które pomogą Ci utrzymać właściwy kierunek. Oprócz dostarczania Ci informacji o trasie, zegarki te posiadają wiele przydatnych wskaźników autres. Wysokościomierz barometryczny,akcelerometr, pulsoksymetr,stoper... masz wszystko, czego potrzebujesz, aby sprawnie zarządzać swoim biegiem i optymalizować wysiłek w zależności od sytuacji .

Plecak na niezbędne rzeczy

Jeśli planujesz długi weekendowy bieg, plecak będzie niezbędny do przenoszenia rzeczy osobistych i akcesoriów autres. Nasze plecaki są wykonane z lekkiej, ale bardzo odpornej na ścieranie tkaniny , abyzapewnić Ci komfort.Wyściełanie na plecach zapewnia prawdziwy komfort. Wyposażone są w kieszenie do przenoszenia butelek z wodą. Sprawsobie najwyższej jakości plec ak wbezkonkurencyjnej cenie!

Sprzęt treningowy, aby być gotowym na wielki dzień

Jako pełna aktywność, running wymaga dobrego przygotowania fizycznego. Chcesz trenować bez wychodzenia z domu? Potrzebujesz odpowiedniego sprzętu, takiego jak bieżnia. Nasze produkty zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić Ci dostęp do różnych trybów ćwiczeń i postępy w swoim własnym tempie. Łącząc wydajność i funkcjonalność, wszystkie nasze modele zapewnią Ci najlepszy możliwy trening .