Wszystkie buty do piłki nożnej Joma

Gra w piłkę nożną bez odpowiednich butów wydaje się nieco skomplikowana! Szybko znajdź buty Joma Football używane przez znanych zawodników, takich jak Martín Vázquez! Znajdź knagi, które zapewniły marce renomę wśród asortymentu Propulsion, Aguila lub Turf !

+ więcej filtrów

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Wysokiej jakości buty!

Niezależnie od tego, czy piłkarze sąamatorami, czy profesjonalistami, potrzebują wysokiejjakości butów, które pomogą im w występach! Dlatego marka Joma postarała się zaoferować im modele, które mogą spełnić ich wymagania! Propulsion Niezależnie od tego, czy chodzi o piłkę nożną, Aguila czy turfy ,każda para spełnia konkretne potrzeby! Oprócz niezaprzeczalnej jakości, produkty te są dostępne w obniżonych cenach!

Joma i piłka nożna, zwycięska formuła

Marka, która wspięła się na szczyt

Joma narodziła się w 1965 roku! Trzy lata po swoim powstaniu hiszpańska marka weszła na rynek obuwia sportowego. Później postanowiła wyspecjalizować się w piłce nożnej! W latach 90-tych Joma zrewolucjonizowała rynek butów piłkarskich na stronie mondial, wprowadzając różnorodną kolorystykę! W tamtym czasie modny był kolor czarny i wszyscy dziwili się, widząc na boisku takich zawodników jak Fernando Morientes w czerwonych butach. Tak było również w przypadku białych par Alfonso Péreza! Dziś marka jest bardzo aktywna i plasuje się wśród światowych referencji obok takich behemotów jak Adidas czy Nike!

Joma Propulsion w kilku słowach

Seria Propulsion została wprowadzona w 2014 roku z okazji mistrzostw świata w piłce nożnej! W 2016 roku została ulepszona, aby byćlżejszą i konkurować z modelem X16 z adidas. Zmiany dotyczą głównie cholewki! Cholewkawykonana jestz jednego kawałka bardzo lekkiej mikrofibry! W skład Propulsion wchodzą różne modele takie jak Propulsion Lite (top of the range) czy Propulsion 3.0! Zwróć uwagę, że asortyment jest specjalnie zaprojektowany dla prędkości i kontroli ! Czy chciałbyś kupić kilka? Masz szczęście, ponieważ te produkty są dostępne w niskich cenach i w różnych rozmiarach!

Wszystko o Joma Aguila

Seria Aguila jestdostępna w modelach topowych, średnich i podstawowych. Wersja high-end Aguila Pro ma przód wykonany z kangurzej skóry. Podeszwa zewnętrzna wykonana jest zlekkich materiałów, które ułatwiają poruszanie się. W średniej klasie znajdziemy Aguila Gol, czyli najbardziej klasyczne modele marki! Cholewka wykonana jest z oddychającej skóry ! Połączenie cholewki z podeszwą poprawia system 360°! Dzięki temu ciężar zawodnika jest dobrze rozłożony przy każdym kroku! Dodatkowoposiada licznik pięty, który zapewnia większy komfort i ochronę.

A co z Joma Turf?

Ten asortyment jest dostosowany do upraw ianiaFutsalu ! Z czasem marka dodała ulepszenia, zawsze biorąc pod uwagę potrzeby graczy! Posiada wielośladową podeszwę zaprojektowaną na nawierzchnie typu TURF! W celu ułatwienia wsparcia odnotowujemy obecność linii flex. Krętlik point umieszczony z przodu i przy pięcie ułatwia zmiany kierunku! Wśród modeli znajdziemy np. model Joma Top Flex! Chcesz go kupić? Skorzystaj z naszych specjalnych cen!

Knagi w zależności od rodzaju nawierzchni

Rodzaj nawierzchni to kryterium, którego nie należy pomijać przy wyborze raków! Na suche podłoże polecane są wyprofilowane kolce FG! W przypadku tłustych powierzchni zaleca się stosowanie rozstawionych kolcówSG, aby uniknąć poślizgu podczas gry! Jeśli gra odbywa się na syntetycznej nawierzchni, wybierz knagi AG ,które zapewnią Ci stabilność i komfort dzięki krótkim, elastycznym knagom! W końcu nic tak nie zapewnia dobrej przyczepności na podłożu jak płaskie podeszwy w indoor zwłaszcza, gdy jest to parkiet! Zdrugiej strony, jeśli mecz odbywa się na zewnątrz, a więc na nawierzchni trawiastej, wybierz knagi Indoor!