Materiały treningowe

running to dyscyplina, która wymaga dobrego przygotowania fizycznego, zwłaszcza jeśli celem jest udział w zawodach. Niezbędny jest wtedy spory sprzęt : rower eliptyczny, rowerek treningowy, bieżnia... Znajdź dostosowany sprzęt treningowy i utrzymuj formę w każdych warunkach!

+ więcej filtrów

Ustaw kierunek malejący
Solidny i niezawodny sprzęt dla biegacza running

Nie trzeba dodawać, że dobry trening może znacząco poprawić wyniki biegaczy. Dlategoznane na całym świecie marki, takie jakBest Fitness, Care Fitness, Body Solidoferują wysokiej jakości sprzęt treningowy. Eliptyk, rowerek treningowy, bieżnia - odkryj na naszej stronie sprzęt, który Ci odpowiada w bezkonkurencyjnej cenie.

Sprzęt dla wszystkich biegaczy Trening w domu, same zalety

Po długim okresie bezczynności czas pomyśleć o delikatnym powrocie do sportu. Nie ma potrzeby chodzić na siłownię czy wychodzić biegać na zewnątrz! Zamiast tego warto trenować w domu. To najlepszy sposób na zachowanie zdrowia i poprawę układu sercowo-naczyniowego. A kiedy się pocisz, wypłukujesz toksyny z organizmu. Jeśli jesteś zapalonym biegaczem running, regularny trening w domu będzie miał pozytywny wpływ na Twoje wyniki. Ale nasze materiały treningowe są nie tylko dla biegaczy, nadają się również dla wszystkich sportowców. Mężczyźni, kobiety czy dzieci - każdy znajdzie tu coś dla siebie. Znajdź jak najszybciej wymarzony sprzęt w bezkonkurencyjnej cenie.

Eliptyk czy rowerek treningowy?

Chcesz rozwinąć swoje zdolności sercowo-naczyniowe i wzmocnić masę mięśniową? Bez konieczności wychodzenia z domu? W takim raziepotrzebujesz urządzeń do ćwiczeń takich jak eliptyk lub rowerek treningowy. Są one idealne do sesji cardio ,a jeśli jesteś kobietą, pomogą Ci wyszczuplić sylwetkę. Zastanawiasz się, jaka jest różnica między tymi dwoma urządzeniami? Poprzez preferowanie pozycji stojącej, rower eliptyczny bardziej obciąża mięśnie ciała, a dokładniej mięśnie ramion. Faworyzując pozycję siedzącą, rower domowy jest bardziej odpowiedni dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej, które chcą wykonywać delikatne ćwiczenia.

Nie jesteś pewien, który model wybrać? Jeśli szukasz trenażeraeliptycznego, to trenażerBFE1 z Best Fitness jest właśnie dla Ciebie! Jego wygodny dostęp sprawia, że jest skuteczny do mało obciążających treningów na Fitness. Jest idealny dla stawów i pozwala na bardzo wysokiej jakości trening sercowo-naczyniowy i mięśniowy. Posiada drążek podporowy z wbudowanymi czujnikami tętna. Podaruj sobie tę niezawodną i trwałą maszynę w specjalnej cenie .

Na cas o& ugrave; wolisz korzystać z roweru treningowego, proponujemy Alpha IIIz Care Fitness. Jest on idealny do regularnego użytkowania, posiada ręczną regulację oporu oraz wielofunkcyjną konsolę z czujnikami tętna. Ponadto posiada 12-funkcyjny wyświetlacz LCD, który pokazuje np. pokonany dystans durant każdej sesji, Twój puls w Beats Per Minute (BPM) oraz funkcję Recovery służącą do zwolnienia tempa i aktywnego powrotu do zdrowia. Spraw sobie więc ten bardzo kompletny rower w obniżonej cenie.

Jaką bieżnię powinienem wybrać?

O każdej porze dnia i niezależnie od warunków pogodowych panujących na zewnątrz, zawsze możesz poprawić swój rozkrok dzięki bieżni. Bieżnia jest ultra-wygodna i możesz ją łatwo przenieść, ponieważ niektóre modele są składane. Brak inspiracji? Nie ma problemu, jesteśmy tutaj, aby dać Ci najlepsze porady, na przykład bieżniaEndurance T50 z BODY SOLID. Jest bardzo prosta w obsłudze i posiada konsolę, która wyświetla czas, który upłynął, pokonany dystans, prędkość, tętno i spalone kalorie, dzięki czemu jest idealna dla osób w trakcie rehabilitacji i seniorów. Sprawsobie to niedrogieurządzenie i stopniowo odzyskuj swoją endurance.

Szukasz wysokiej jakości sprzętu treningowego? Trafiłeś w odpowiednie miejsce! Odwiedzając naszą stronę, będziesz miał szybki dostęp do bardzo solidnych i najnowocześniejszych maszyn. Do każdego dokonanego zakupu możemy zapewnić dostawę rapide.