Wszystkie buty do piłki nożnej Mizuno

Gra w piłkę nożną wymaga użycia odpowiedniego sprzętu! Dowiedz się więcej o butach piłkarskich Mizuno noszonych przez najlepszych graczy, takich jak Hulk! Odkryj emblematyczne knagi piłkarskie marki w ramach historycznych serii, takich jak Morelia, Rebula lub Monarcida!

+ więcej filtrów

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
Modele, które spełniają oczekiwania piłkarzy

Każdy szanujący się piłkarz, aby poprawić swoje wyniki, musi korzystać z wysokiej jakości obuwia! Właśnie po to, by pomóc piłkarzom iść coraz dalej, marka Mizuno stworzyła modele dostosowane do ich potrzeb! Morelia Odwiedź Rebula, Monarcida,znajdź odpowiednią parę butóww najlepszej cenie!

Mizuno i świat piłki nożnej

Marka, która zaznaczyła swoją obecność wśród światowej elity

Mizuno istnieje od początku XX wieku! Marka zaczęła przebijać się do świata piłki nożnej w 1980 roku dzięki kultowym butom Morelia! Nieustannie poszukującinnowacji, Mizuno w ciągu kilku lat stała się jedną ze światowych referencji w butach piłkarskich! To dlatego takie gwiazdy gry jakThiago Motta, Roberto Carlos czy Hulk używają modeli tej marki.

Mizuno Morelia , model mityczny

Mizuno stał się tak sławny dzięki knagom Morelia. Zostały one wprowadzone na rynek przez japońską markę w połowie lat 80! Jednak od tego czasu przeszły kilka znaczących zmian! W 1991 roku wypuszczono drugą generację, która charakteryzowała się większąelastycznością i lekkością ,aby zapewnić większy komfort! W 2000 roku, po wprowadzeniu na rynekMorelia UL, Mizuno 3 lata później zaczął projektować Morelia W ave,którego celem było zaoferowanie większej stabilności i amortyzacji. Nowa wersja płyty Wave odnosi sukces ! W 2008 roku, Morelia II otrzymuje ulepszenia wjęzyku, wkładce i licznikupięty! W 2011 roku pojawia się modelMorelia II Neo, który posiada cechy nowoczesnych butów piłkarskich. Rok później,autres ulepszenia zostały wprowadzone do Morelia II z integracją anatomicznej podeszwy i skóry kangura! W 2015 rokuMizuno skupia się na podeszwiezewnętrznej, aby uczynić ją bardziej elastyczną, lekką i trwałą! Na 35-lecie Morelia II (w 2020 roku), marka dokonuje kolejnej ewolucji na tej parze. Ta ostatnia ma węższe otwarcie, dzięki czemu zaspokaja potrzeby graczy szukających modeli, które są blisko stóp , jak buty bez koronki.

Dla Twojej informacji, zMizuno Morelia korzystali tacy znani gracze jak Hiszpan Fernando Torres czy Brazylijczyk Kaka! Zatem poczęstuj się tymi wygodnymi i trwałymi butami za niewielką cenę!

Wszystko o modelu Mizuno Rebula

Wprowadzony na rynek latem 2017 roku model Rebula jest bardziej nowoczesny niż jego poprzednik! Rzeczywiście,integruje nowe technologie i jest wyposażony w nieusuwalną skórę kangura. Ta para jest dostępna w 4 wersjach: modelRebula V1 "Made in Japan" (top of the range), Rebula V1, Rebula V2 (mid-range) i Rebula V3 ( entry-level). Dwie pierwsze wersje mają te same cechy! Są wyposażone w 360° bezszwowe cholewki ze skóry kangurzej premium wzbogacone o CT Frame! Dodatkowo wyposażone są w nową podeszwę zewnętrzną Dual Density wykonaną z nylon i TPU ,która zapewnia graczowi elastyczność podczas przyspieszania i lepszą sztywność dla optymalnego wsparcia! Aby zapobiec odkształcaniu się knag podczas gry, mają one owalny kształt i posiadają stabilizatory.

Jeśli chodzi o model Rebula V2, to również posiada on cholewkę z kangurzej skóry! Posiada również CT Frame dla dobrego czucia piłki! W podeszwie zewnętrznej brakuje technologii Dual Density, a owalne kolce nie mają stabilizatorów !

Wreszcie Rebula V3 ma wkładkę Zero Glide i podeszwęzewnętrzną TPU w wersji FG. Jest dostępny w kilku wersjach w zależności od rodzaju terenu.

Wszystkie te wysokiej jakości pary są dostępne wwyjątkowej cenie i w różnych rozmiarach!

A co z Mizuno Monarcida ?

Podobnie jak Mizuno Morelia i Mizuno Rebula, asortyment Mizuno Monarcida jest dostępny w kilku wersjach! Możemy wymienić na przykład model Monarcida Neo oraz Monarcida Neo Select AG ! Pierwszy z nich wyposażony jest w wyjmowaną wkładkę ZeroGlide, aby zapewnić piłkarzowi lepsze trzymanie piłki i maksymalny komfort! Ten drugi to podstawowy but wykonany z materiału syntetycznego i przeznaczony na mecze rozgrywane nasztucznych boiskach.

Jakie nawierzchnie pasują do jakich knag?

Podczas gry w piłkę nożną bardzo ważne jest, aby wziąć pod uwagę rodzaj nawierzchni, na której grasz! Jeśli jest tosuche boisko, wybierz formowane kolce FG! Jeśli maszzamiar grać na tłustej powierzchni, to rozstawione kolceSG są zalecane, aby wywrzeć wystarczający nacisk na każdy kolce, aby uniknąć poślizgu. A na cas o& grave; będziesz grał w piłkę nożną na syntetycznej nawierzchni, preferuj knagi AG, które są krótsze i bardziej elastyczne! Na indoor, będziesz potrzebował płaskich podeszew, aby mieć dobrą przyczepność na parkietach! Na naszej stronie wybierz parę, której potrzebujesz w bardzokonkurencyjnej cenie !