Wszystkie nasze dresy piłkarskie do wyposażenia klubu w obniżonych cenach

Gra w piłkę nożną wymaga stosowania odpowiedniej odzieży, aby móc występować w każdych warunkach. Wśród tych strojów, w chłodne dni obowiązkowym elementem są stroje drużynowe. adidas Sportswear Kolekcje prestiżowych marek można znaleźć na stronie Jako Prestige, Nike Dynamic Fit, Uhlsport Essential.

+ więcej filtrów

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Wysokiej jakości odzież piłkarska

Niezależnie od pogody, piłkarze muszą mieć możliwość kontynuowania gry w maksymalnym komforcie. Dlatego znani producenci, tacy jak adidas, Nike, Errea, Jako, Macron i Uhlsport produkują wysokiej jakości dresy, które pozwalają piłkarzom grać nawet przy złej pogodzie. Szybko znajdź niezawodny sprzęt w bezkonkurencyjnej cenie!

Stroje drużynowe dla wszystkich potrzeb

Trochę historii

Firmaadidas wprowadziła na rynek dres premier w 1967 roku. Marka zdecydowała się na współpracę ze słynnym niemieckim piłkarzem Franzem Beckenbauerem. W efekcie dresy stawały się coraz bardziej popularne nie tylko na boisku, ale i poza nim. Obecnie można je wykorzystać podczas treningów, a zwłaszcza gdy warunki pogodowe nie są dobre. Stroje te są również noszone przez zawodników na stronie clubs przed meczami. Istnieją znane modele sygnowane przez duże międzynarodowe marki: adidas, Nike, Errea, Jako, Macron, Uhlsport. Wystarczy wspomnieć adidas Sportswear , Jako Prestige , Nike Dynamic Fit oraz Uhlsport Essential . Za pośrednictwem naszej strony internetowej uzyskaj dostęp do tych trwałych i wygodnych produktów wykonanych z lekkiej tkaniny. Wszystko w wyjątkowej cenie.

Jakie produkty do strojów zespołowych należy wybrać z kolekcji adidas?

Pierwsze dresy z trzema paskami zostały wprowadzone w latach sześćdziesiątych. Wówczas zarówno sportowcy, jak i kobiety mieli prawo do tego samego modelu. Dopiero w 2000 roku adidas wprowadziła asortyment wyłącznie do użytku "modowego", a więc dla osób, które nie uprawiały sportu. Od tego momentu marka kontynuuje projektowanie coraz bardziej stylowych modeli. Z biegiem lat wprowadzała również technologie poprawiające komfort użytkowania. W tym celu adidas wykorzystuje oddychające tkaniny i opracowuje dresy z poliestru lub siatki. W zależności od życzeń, możesz zdecydować się na zamek błyskawiczny lub pełny. Chciałbyś mieć małą pomoc w wyborze? Dresy adidas Originals lub adidas Performance powinny załatwić sprawę. Masz szczęście, te pozycje są obecnie dostępne w najlepszej cenie.

A co z dresami piłkarskimi od Nike?

Marka z przecinkiem zaczęła produkować dresy w latach 70-tych, ale tylko dla sportowców. Zdała sobie jednak sprawę z popularności sportswear i postanowiła produkować modele jako elementy mody. Przez lata Nike pracowała nad udoskonaleniem swoich dresów. Model Nike Dynamic Fit jest chyba najbardziej znany. Składa się z kurtki zipp i regulowanych spodni dla uniwersalnego wyglądu. Miękki, odprowadzający pot materiał pomaga utrzymać suchość i ciepło podczas przygotowań do meczu.

A jak wygląda odzież zespołowa z Joma?

Jeśli chodzi o dresy, marka Joma oferuje również produkty, które można nosić podczas treningu piłkarskiego lub wykorzystać do modnego wyglądu. Wśród różnych modeli znajduje się dres Joma Academy III. Wykonana w 100% z poliestru góra posiada wstawki na rękawach oraz zapięcie na zamek błyskawiczny. Model ten dostępny jest w różnych kolorach.

Strój na miarę potrzeb

Zarówno dla zawodników, jak i dla clubs, dresy muszą spełniać konkretne potrzeby. Jesteś bramkarzem? W takim razie możesz nosić dresy z poliestru . Profesjonalni gracze mogą zdecydować się na dresy prezentacyjne wykonane z bardziej oddychającej siatki.

Podczas treningu, jeśli jest trochę chłodno, wybierz górę dresową zapinaną na zamek. Możesz ją sparować z obcisłymi spodniami treningowymi.

Na cas où temperatura naprawdę spadnie, wybierz kurtkę z pełnym zamkiem błyskawicznym dla optymalnego komfortu i ciepła. Nie będzie Ci przeszkadzał pot, ponieważ te produkty mają technologię antyperspiracyjną.

Skorzystaj z tych produktów innovations w bezkonkurencyjnych cenach.