damskie Buty trekkingowe

Szukasz odpowiedniej pary butów turystycznych? Sportisgood oferuje szeroki wybór butów dostosowanych do wszystkich poziomów umiejętności w bezkonkurencyjnych cenach. Meindl CMP , Helly Hansen, Aigle, Millet najlepszy asortyment czeka właśnie na Ciebie!

+ więcej filtrów

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Jaka jest różnica między butami do chodzenia a butami turystycznymi?

Buty do chodzenia są podobne do butów turystycznych pod względem skuteczności, ale są niższe na kostce. Oferują taką samą sztywność i ochronę jak buty turystyczne, ale są lżejsze.

Dlaczego warto zwiększyć rozmiar?

Stopy puchną podczas ćwiczeń, więc zaleca się wzięcie rozmiaru większego niż zwykły rozmiar buta.

Które buty są najlepsze na wędrówki?

Buty z wysoką cholewką są idealne na długie wędrówki i trekkingi, ponieważ zmęczenie może czasami powodować niewłaściwy krok: cokolwiek się stanie, cholewka będzie bezpiecznie trzymać stopę i kostkę. Średnia cholewka: najbardziej uniwersalna.

Jak sprawdzić, czy dana para butów jest dla Ciebie odpowiednia?

Przesuń palcem wzdłuż tylnej części stopy, między butem a piętą: jeśli wbija się bardzo łatwo lub jeśli pozostało trochę miejsca, but jest za duży. Załóż oba buty i idź szybko: powinny pozostać na swoim miejscu.

Jak ciężkie są buty turystyczne?

Normalny "średni" but turystyczny waży około 1100g/para, niski " trail " około 700g/para, co oznacza różnicę 400g/para... lub 200g na stopę... więc jeśli chcesz zmniejszyć wagę, przyjrzyj się bliżej temu, co masz w plecaku....

Jak długo wytrzymują buty turystyczne?

Żywotność buta dla zwykłego piechura waha się od 2 do 5 lat. Jeśli chodzi o dystans, para klasycznych butów turystycznych może pokonać około 5000 km. Para butów trekkingowych lub górskich może pokonać odległości do 8000 km.