Ochrona bramkarza w piłce nożnej

Ciesz się szerokim wyborem ochrony bramkarzy piłkarskich w najlepszej cenie w sklepie internetowym sportisgood. Broń swojego terytorium w najlepszych możliwych warunkach, będąc doskonale wyposażonym: nagolenniki, ochraniacze nóg, ochraniacze kolan, ochraniacze kostek, ochraniacze ramion, ochraniacze łokci.

+ więcej filtrów

Ustaw kierunek malejący
Szeroki zakres ochrony bramkarzy

W sporcie kontaktowym, jakim jest piłka nożna, żadna pozycja nie jest odporna na urazy podczas meczów, w tym bramkarz. Będąc narażonym na zawodników i ich potężne strzały, pozycja bramkarza często wymaga większej ochrony, aby zachować bezpieczeństwo swojej klatki.

Aby skutecznie chronić Cię na boisku, zarówno podczas treningu, jak i podczas meczów o wysokiej intensywności, sportisgood oferuje Ci szeroki wybór wysokiej jakości ochraniaczy bramkarskich w niskiej cenie: ochraniacze kostek, ochraniacze ramion, ochraniacze łokci, ochraniacze goleni, ochraniacze kolan. Odkryj w naszym sklepie internetowym niezawodne produkty stworzone przez najbardziej znanych producentów artykułów sportowych: G Form, adidas, Nike, McDavid, czy Reusch. Dzięki szerokiej gamie akcesoriów ochronnych, które oddajemy do Twojej dyspozycji, z pewnością znajdziesz elementy, które najlepiej spełnią Twoje potrzeby, aby spokojniej rozwijać się na murawie.

Wysokiej jakości ochrona dla bramkarzy piłkarskich

To, że bramkarz jest zawodnikiem, który dotyka najmniej piłki, nie oznacza, że jest to pozycja relaksująca. Aby optymalnie chronić swoje ciało przed wszelkimi uderzeniami podczas meczów i treningów, należy wyposażyć się w odpowiednie akcesoria ochronne, niezależnie od poziomu zaawansowania.

Chociaż stroje bramkarzy piłkarskich zawierają już elementy ochronne, dodatkowe pozycje mogą być konieczne w zależności od Twoich potrzeb i przepisów. Dla przypomnienia, niektóre ochraniacze goleni są obowiązkowe dla tych, którzy grają w oficjalnych meczach. Będą one niezbędne, aby zmniejszyć ryzyko urazów takich jak kontuzje czy złamania na stronie minimum.

autres takie jak ochraniacze kostek i kolan zapewnią Ci ochronę wrażliwych miejsc przed uderzeniami podczas gry. Dla górnej części ciała, niektórzy gracze z delikatnymi stawami mogą potrzebować ochraniaczy na łokcie lub ochraniaczy na ramiona. Zaprojektowane, aby zapobiec urazom stawów, niektóre ochraniacze na ramiona są odpowiednie do stosowania po urazach ramion.

Wszystkie te ochraniacze bramkarskie są oczywiście dostępne w bezkonkurencyjnych cenach w naszym sklepie internetowym. Nasz zespół specjalnie dla Ciebie wybrał niezawodne produkty od jakościowych marek, takich jak Erima, Thuasne lub Uhlsport. Wystarczy, że wybierzesz te, które najlepiej spełnią Twoje oczekiwania i wymagania.

Kompleksowa ochrona dla wszystkich potrzeb

Ochraniacze goleni

W sklepie sportisgood z pewnością znajdziesz ogromny wybór wysokiej jakości ochraniaczy goleni w niskiej cenie. Na przykład modele z najwyższej półki oferowane przez G-Form, takie jak Pro-S Blade. Ten ostatni korzysta z wielowarstwowej konstrukcji dla większej elastyczności, aby zapewnić Ci dużą swobodę ruchów. Jest bardzo lekki i posiada specjalne podkładki zaprojektowane tak, aby skutecznie absorbować wszelkie wstrząsy. Jego rękawy z oddychającej tkaniny zapewnią Ci suchość i komfort podczas intensywnych wysiłków, a także stabilne wsparcie. W naszym dziale ochrony bramkarzy znajdują się również wiodące modele największych marek, takich jakadidas Predator, Nike Mercurial czyUhlsport Bionikshield.

Ochraniacze kolan, ochraniacze nóg i ochraniacze kostek

Nakolanniki to ochraniacze bramkarskie, które pomogą Ci chronić najdelikatniejsze miejsca, aby uniknąć zwichnięć. Oferujemy szeroką gamę nakolanników zaprojektowanych w celu wzmocnienia stabilności kolana podczas sesji treningowych, ale także nakolanniki kompresyjne, aby zmniejszyć skurcze mięśni podczas meczów. Odkryj również wszystkie nasze ochraniacze na kostkę, które oferują lekkie lub kompresyjne wsparcie na pięcie dla osłabionych stawów. Aby ułatwić regenerację po sesji treningowej, nie zapomnij o noszeniu legginsów. Oprócz redukcji drgań, akcesoria te pozwalają autres utrzymać ochraniacz goleni na miejscu, a tym samym pozostać skupionym na meczu.

Ochraniacze na ramiona i łokcie

Bramkarskie ochraniacze na łokcie mają za zadanie chronić Twoje stawy. Wyściełane modele, takie jak te oferowane na przykład przez renomowaną markę Reusch, zapewnią Ci optymalną ochronę dla pewnej gry w bramce. W naszym sklepie internetowym znajdziesz również modele wykonane z lekkiej, oddychającej tkaniny o wygodnym kompresyjnym dopasowaniu, takie jak Nike Elbow. Aby zapobiec urazom stawów barkowych, mamy również szeroki wybór ochraniaczy na ramiona, zaprojektowanych z myślą o ochronie Twoich ramion.Aby zapobiec urazom stawu barkowego, oferujemy również szeroki wybór ochraniaczy na ramiona wykonanych z lekkich, trwałych i elastycznych materiałów, takich jak Neopren.