Padel buty, stroje i rakiety śnieżne

Niezależnie od tego czy jesteś początkującym czy zaawansowanym graczem, najlepsze ceny znajdziesz na naszej stronie padel! Oferujemy Ci wysokiej jakości rakietki, buty, torby i piłki z Dunlop, Asics, adidas, Yonex i Joma.

Co musisz wiedzieć i co musisz mieć, aby grać w grę padel

Chcieliśmy przedstawić Wam krótkie podsumowanie tego, czym jest padel i jakie rodzaje produktów możecie znaleźć na tej stronie.

Co to jest padel?

padel to dyscyplina tenisowa, która w ostatnich latach stała się popularna wśród szerokiej publiczności. Rozgrywana w deblu na mniejszym court, otoczonym ścianami dla powierzchni indoor i płotkami dla kortów outdoor, wykorzystuje wszystkie zasady tenisa aż do liczenia punktów i setów, z wyjątkiem jednej: piłki mogą być zagrywane po odbiciu się od ścian lub płotków, jak w squashu. Piłki mają nieco niższe ciśnienie niż piłki tenisowe, aby zapewnić lepsze właściwości gry na ograniczonej przestrzeni. I oczywiście wymaga to bardzo różnych rakiet: mniejszych, lżejszych, pełniejszych i bardziej kompaktowych. Jeśli chodzi o buty, potrzebujesz par indoor i outdoor, które mogą zapewnić Ci komfort, stabilność i wybuchowość w tym samym czasie. Zebraliśmy spis produktów od najlepszych marek: Asicsadidas , Yonex, Bullpadel,Dunlop oraz Joma, które przypadną do gustu wszystkim pasjonatom, zarówno mężczyznom, jak i kobietom.

Nasze padel rakietki od najlepszych marek w najlepszych cenach

Postanowiliśmy zaoferować Państwu rakietę Asics Control Balance Padel, jeden z najpopularniejszych modeli na rynku, w bezkonkurencyjnej cenie.

Wykonana jest z węgla i włókna, co gwarantuje optymalną lekkość i lepsze czucie piłki. Jej zaokrąglony kształt zapewnia doskonałą równowagę dla maksymalnej kontroli i precision. Ergonomiczna rączka z miękką powłoką zapewnia doskonały chwyt dla lepszej wydajności i komfortu.

Piłki najwyższej jakości padel

Idealne zarówno dla zawodowców, jak i amatorów, te piłki są dostępne w tubie 3 sztuk. Zaprojektowane z najwyższą starannością przezDunlop, referenta w tej dziedzinie, łączą rdzeń i najwyższej jakości filc syntetyczny, aby zapewnić wyjątkową jakość gry. Zatwierdzone przez międzynarodową federację Padel, nadają się zarówno do treningu, jak i zawodów.

Buty indoor i outdoor dla padel

Mamy szeroki wybór but ówindoor i outdoor, dobranych według cech wymaganych do gry padel. Chcieliśmy dać Ci przegląd najlepszych par, aby pomóc Ci dokonać najlepszego wyboru.

Jeśli szukasz pary indoor butów, proponujemyAsics Gel-Beyond Mt 6. Zaprojektowane dla sportowców halowych szukających komfortu i równowagi, buty te zapewniają idealne dopasowanie dzięki technologii GEL-BEYONDTM MT. Podszewka z siatki zapewnia nie tylko lepszą wentylację, ale także zwiększoną stabilność w obszarze przedniej części stopy i kostki. Zawierająautres procesy takie jak FLYTEFOAMTM Propel w podeszwie środkowej dla wybuchowych startów i płynnego ruchu, GELTM dla doskonałej amortyzacji i TRUSSICTMdla dodatkowego wsparcia i ochrony przed ewentualnym skręceniem. Dostępne są w modelu low shaft, bardziej lekkim i elastycznym.Dostępne są równieżautres pary takie jakAsics Gel-Padel Exclusive 5 SG i więcejdla wygodnych i efektywnych praktyk indoor. Istnieją również damskie wersje tych modeli i kilka bardzo ciekawychautres asortymentów, takich jakAsics Padel Lima Ff.

Do gier na świeżym powietrzu court można zdecydować się natenisówki Dunlop tfw light 2. Buty te charakteryzują się mocną przyczepnością do podłoża oraz niebrudzącymi podeszwami, które pozwalają na lepsze poruszanie się. Wykonane z wyjątkowo wytrzymałych materiałów technicznych, zapewniają doskonałą odporność na ścieranie i trwałość.

Buty od padel dla dzieci

Zapoznaj swoje dziecko z padel zakładając jedną z naszych par butów halowych dla dzieci. Szczególnie chcielibyśmy zwrócić Twoją uwagę na model COURT SLIDETM CLAY GS. Zaprojektowane, aby dostosować się do rosnących stóp, mają bardzo miękkie śródpodeszwy i wkładki EVA, które gwarantują doskonałą amortyzację i miękkie uczucie podczas całego wysiłku. Uzupełnieniem są wkładki DURATEXTM z dopasowaniem Full Strobel dla dodatkowego komfortu, stabilności i ruchu na najwyższym poziomie.

Przestronne i łatwe do przenoszenia torby i bagaże

Dla wszystkich Twoich potrzeb związanych z podróżą, oferujemy Ci torbę na paletki padel elite . Dzięki wzmocnionej przegrodzie na rakietki oferuje ona dużą przestrzeń do przechowywania zautres przegródkami na shorts i wszelkiego rodzaju tekstylia, opaski nagłowę,buty, opaski na rękę, butelki z wodą i zestawy ochronne. Wszystkie te produkty znajdziesz na naszej stronie w atrakcyjnych cenach. Możesz również wybrać model BullPadel BPB-19007, o pojemności 48x33x23 cm.