Kompletne stroje bramkarzy piłkarskich

Znajdź szeroki wybór kompletnych strojów bramkarza piłkarskiego, aby pewnie trzymać klatkę: koszulkę, spodenki lub spodnie oraz skarpetki. Wybierz swój sprzęt bramkarski od najlepszych marek, takich jak Uhlsport, Reusch, czy Joma.

+ więcej filtrów
Szeroki wybór kompletnych strojów bramkarskich do piłki nożnej

Kluczowym elementem w piłce nożnej, podobnie jak w innych sportach zespołowychautres, jestbramkarz, który wyróżnia się na boisku swoim stro jem. Jako jedyny zawodnik, który może dotykać piłki rękami, zawsze nosi innąkoszulkę niż jego koledzy z drużyny, aby sędzia mógł go łatwo zauważyć.

Potrzebujesz nowego stroju na sesje treningowe lub mecze towarzyskie? Trafiłeś we właściwe miejsce. Sportisgood wybrał właśnie dla Ciebie szeroki wybór kompletnych strojów bramkarskich dla mężczyzn, kobiet i dzieci ,które łączą w sobiejakość i komfort. Kolekcjastrojów bramkarskich, którą Ci oferujemy pochodzi od znanych w świecie piłki nożnej marek takich jak : Joma Errea , Reusch , Uhlsport . Dokonaj wyboru niezawodnego sprzętu proponowanego wbezkonkurencyjnej cenie, kupując strój bramkarski w naszym sklepie internetowym.

Bramkarz piłkarski, pozycja szczególna

Pozycja bramkarza wymaga wielu cech, aby być jak najbardziej efektywnym. Oprócz dobrej kondycji fizycznej, wymagane jest silne nastawienie psychiczne, które pozwala zachować koncentrację przez cały czas.

Jako ostatnia linia obrony, ważne jest, aby poprawić swoją zdolność do ochrony bramki przed strzałami przeciwników, aby zapewnić sobie tę pozycję. Czy chcesz doskonalić się jako bramkarz i osiągnąć poziom najlepszych bramkarzy, takich jak Manuel Neur, Hugo Lloris czy David de Gea ? Regularny trening jest niezbędny, aby pracować nad swoim refleksem, ruchami, a także różnymi technikami. Postaw na wysokiej jakościstrój bramkarza piłkarskiego , aby trenować w optymalnych warunkach i szybko robić postępy. Na sportisgood znajdziesz szeroki wybórstrojów bram karskichzaprojektowanych tak, aby spełnić Twoje potrzeby w zakresiekomfortu i ochrony.

Z czego wykonany jest strój bramkarski?

Koszulka bramkarska

Koszulka bramkarska jest zasadniczą częścią stroju bramkarskiego. Podczas gdy większość koszulek bramkarskich ma długi rękaw, modele z krótkim rękawem oferują większą swobodę ruchów i są preferowane przez bardziej doświadczonych bramkarzy, takich jak Gianluigi Buffon. Najlepiej sprawdzające się koszulki są zaprojektowane z oddychającego materiału ,który zapewnia skuteczne odprowadzanie potu, abyś mógł zachować suchość i komfort w każdych warunkach . W ich konstrukcji zastosowano tkaniny odporne na ścieranie, aby zapewnić dłuższą żywotność. Kolorystyka jest dostępna dla wszystkich gustów, aby każdy mógł wyróżnić się na boisku. Zestawy bramkarskie oferowane na sportisgood występują we wszystkich kolorach, aby dopasować się do Twoich preferencji: niebieski, zielony, pomarańczowy, żółty ...

Spodnie bramkarskie

Masz do wyboru dwa rodzaje spodnibramkarskich. Odpowiednie dla wszystkich poziomów i wymagań pozycji bramkarza, spodnie są najczęściej wybieraną opcją ze względu na ich właściwości techniczne. Są one wyposażone w różne zabezpieczenia i czasami mają wkładkę na biodrach. Aby bezpiecznie trenować, zalecamy wybór długich spodni bramkarskich, aby ograniczyć ryzyko kontuzji .Lekkie i oferujące wygodne dopasowanie z elastycznym pasem, spodenki najlepiej sprawdzają się podczas meczów. Niektóre spodenki bramkarskie sąrównież wyposażone w wyściółkę po bokach. Długie spodnie czy szorty? Niezależnie odTwoich potrzeb, znajdź model, który najbardziej Ci odpowiada, przeglądając nasz wybór kompletnych strojów bramkarskich.

Skarpety

Oprócz koszulek i spodni, kompletny strój bramkarski na obejmuje również skarpety. Są one wykonane z oddychającej tkaniny , aby zapewnić komfort . Skarpety są zazwyczaj dopasowane kolorystycznie do reszty stroju, podobnie jak pary tworzące zestawy bramkarskie dostępne na sportisgood.

Znajdź odpowiedni zestaw bramkarski za pomocą kilku kliknięć

Stroje bramkarskie mają kilka specjalnych cech w porównaniu do strojów z boiska. Stroje bramkarskie mają kilka zabezpieczeń i wyściółek w newralgicznych miejscach, takich jak kolana i biodra, aby ograniczyć wszelkie wstrząsy. Te techniczne stroje mają za zadanie chronić Cię przed potężnymi strzałami przeciwników, ale także amortyzować kontakt z ziemią podczas nur kowania. Na sportisgood znajdziesz całą kolekcję wysokiej jakości strojówbramkarskich od marek Uhlsport,Reusch lub Errea.