Znajdź szeroki wybór rękawic bramkarskich

Odkryj duży wybór piłkarskich rękawic bramkarskich na Sport is good. Najpiękniejsze modele są oferowane dla Ciebie w niskich cenach. Wyposaż się w najlepsze marki, takie jak Nike, Uhlsport, Reusch, Adidas... aby grać tak dobrze jak zawodowcy, tacy jak Ter Stegen.

+ więcej filtrów

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Szeroka gama zabezpieczeń bramkarskich dla piłki nożnej

W piłce nożnej bramkarz to niezwykle ważna pozycja. Jako ostatnia linia obrony między piłką a bramką, los jego drużyny leży w jego rękach. Aby przeciwdziałać strzałom, bramkarz może być zmuszony do wykonania pewnych technicznych ruchów o różnym stopniu ryzyka, aby zapobiec przekroczeniu linii przez piłkę. Dlatego też musi być wyposażony w pewne specyficzne akcesoria mające na celu ułatwienie mu zadania i ochronę przed uderzeniami. Istnieje kilka rodzajów ochrony dla bramkarzy: rękawice, ochraniacze na kolana, ochraniacze na łokcie itp. Ale dziś jest to prawie nie do pomyślenia ze względu na ochronę dłoni, ale także po to, by zapobiec ślizganiu się piłki. Argentyński Amadeo Carrizo był pierwszym premier, który nosił je w 1945 roku. Od tego czasu główne marki takie jak Uhlsport,Reusch,Adidas,Nike,Erima,Errea czy Puma prześcigają się w produkcji bardziej technicznych, wyrafinowanych i trwałychmodeli .

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, doświadczonym czy biegłymbramkarzem , potrzebujesz wysokiej jakości rękawic, aby móc występować w polu karnym i grać jak słynni bramkarze, tacy jak Ter Stegen, Neuer, Allison, Navas itp. Znajdź w naszej ofercie duży wybór rękawic wszystkich typów w najlepszych cenach.

Różne kroje rękawic bramkarskich

Rękawice są narzędziem numer jeden dla bramkarza. Służą zarówno jako ochrona, jak i wsparcie dla lepszego prowadzenia piłki. Kroje rękawic bramkarskich można podzielić na 4 główne kategorie. Twój wybór powinien być dokonany w zależności od Twoich potrzeb i poziomu gry. Negative seams to krój, który idealnie dopasowuje się do kształtu dłoni dzięki szwom po wewnętrznej stronie rękawic. Oferują one dobry chwyt piłki dzięki dodatkowi lateksu dodanego między palcami, który zwiększa powierzchnię styku. W przeciwieństwie do nich, szwy znajdują się na zewnątrz rękaw icy w konstrukcji płaskich szwów. Użytkownik korzysta z wygodnego dopasowania i dużej powierzchni styku, która może być rozszerzona do końcówek palców. Trzeci typ to krój Rollfinger ze szwami po wewnętrznej stronie rękawic, ale większą dłonią. Dzięki temu powierzchnia styku jest o 30% większa niż przy negatywnym kroju. Rękawice hybrydowe to najnowsza kategoria, która staje się coraz bardziej popularna na boisku. Jak sama nazwa wskazuje, hybrydowa dłoń łączy w sobie kilka rodzajów szwów: Rollfinger szwy negatywne i płaskie. Dzięki temu znacznie poprawia się prowadzenie piłki i komfort gry.

Uhlsportwiodący producent sprzętu sportowego dla bramkarzy

Założona w 1948 roku firmaUhlsport to niemiecka marka specjalizująca się w sprzęcie bramkarskim. Jej rękawice wyróżnia wysokiej jakości design oraz innowacyjna technologia Absolutgrip. Technologia ta zapewnia dodatkową amortyzację i doskonałą odporność na warunki atmosferyczne. W naszym wyborze oferujemy różne modele rękawic Uhlsport w wersji klasycznej, hybrydowej lub negative fit.

Reusch Wiodąca marka dla bramkarzy

Ta niemiecka marka, założona w 1934 roku przez Karla Reucha, początkowo produkowała rękawice dla alpinistów, a następnie wyspecjalizowała się w rękawicach bramkarskich. Obecnie jest znana jako jeden z wiodących projektantów rękawic na świecie. Posiada kilka modeli referencyjnych zaprojektowanych specjalnie w celu poprawy wydajności bramkarza podczas meczu lub sesji treningowej. Na przykład jej rękawice Attrakt R3 oferują dobrą równowagę między chwytem a wytrzymałością dzięki lateksowi DuraGuard.

Nike i Adidas

Nike i Adidas są liderami rynku butów piłkarskich, ale nie zaniedbują rękawic bramkarskich. Wśród par Adidas, które są tak popularne wśród graczy, są rękawice Predator Pro z płaskimi szwami. Posiadają one technologię Demonskin na grzbiecie dłoni oraz lateksową dłoń URG 2.0 zapewniającą świetną przyczepność zwłaszcza przy mocnych uderzeniach . Jeśli chodzi o Nike to te Vapor Grip 3 są również sukcesem dzięki technologii All Conditions Control, która poprawia kontrolę w każdych warunkach pogodowych. Są to rękawice używane przez Thibaut Courtois, Ederson i Alisson Becker.

Erima oraz Errea

Erima to również niemiecka marka sprzętu sportowego. Produkuje bardzo dobre rękawice bramkarskie takie jak Flex RD meczowe i treningowe, które są niezwykle Pro elastyczne i wygodne. Z kolei włoska markaErrea odzieży sportowej produkuje wysokiej klasy rękawice bramkarskie dla dorosłych lub junior.