męskie Buty trekkingowe

Szukasz odpowiedniej pary butów turystycznych? Sportisgood oferuje szeroki wybór butów dostosowanych do wszystkich poziomów umiejętności w bezkonkurencyjnych cenach. Meindl CMP , Helly Hansen, Aigle, Millet najlepszy asortyment czeka właśnie na Ciebie!

+ więcej filtrów

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Jaka jest różnica między butami do chodzenia a butami turystycznymi?

Buty do chodzenia są podobne do butów turystycznych pod względem skuteczności, ale są niższe na kostce. Oferują taką samą sztywność i ochronę jak buty turystyczne, ale są lżejsze.

Dlaczego warto nosić buty o jeden rozmiar większe niż zwykle?

Stopy puchną podczas ćwiczeń, dlatego najlepiej jest nosić buty o jeden rozmiar większe niż zwykle.

Które buty są odpowiednie do pieszych wędrówek?

Buty z wysoką cholewką są idealne na długie wędrówki i trekkingi, ponieważ zmęczenie może czasami powodować niewłaściwy krok: cokolwiek się stanie, cholewka będzie bezpiecznie trzymać stopę i kostkę. Średnia cholewka: najbardziej uniwersalna.

Jak sprawdzić, czy dana para butów jest dla Ciebie odpowiednia?

Przesuń palcem wzdłuż tylnej części stopy, między butem a piętą: jeśli wbija się bardzo łatwo lub jeśli jest szczelina, but jest za duży. Załóż oba buty i idź szybko: powinny pozostać na swoim miejscu.

Ile ważą buty turystyczne?

Normalne buty turystyczne "Mid" ważą około 1100 g/para, niskie " trail " około 700 g/para, co oznacza różnicę 400 g/para... lub 200 g na stopę... więc jeśli chcesz zmniejszyć wagę, przyjrzyj się bardziej temu, co masz w plecaku...

Jak długo wytrzymują buty turystyczne?

Żywotność buta dla zwykłego piechura waha się od 2 do 5 lat. Jeśli chodzi o dystans, para klasycznych butów turystycznych może pokonać około 5000 km. Para butów trekkingowych lub górskich może pokonać odległości do 8000 km.