Droga i ścieżka

running to dyscyplina, która wymaga użycia odpowiedniego sprzętu, a w szczególności butów. adidas Na przykład: Nike lub Asics ze słynnym Gel-Kayano... Znajdź buty running dedykowane kobietom i rozwijaj się w komforcie zarówno na szosie, jak i na szlaku!

+ więcej filtrów

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Niezawodne buty dla kobiet od running

Czy to na zawodach, czy na treningach, kobiety biegaczki potrzebują odpowiednich butów, aby móc komfortowo biegać po każdej nawierzchni. Z myślą o tym marki takie jak adidas, Nike czy Asics tworzą dla nich wysokiej jakości pary butów. Dostęp do modeli odpowiednich zarówno na krótkie, jak i długie wybiegania. Awszystko to wbezkonkurencyjnej cenie .

Pary dla wszystkich biegaczy

Buty stworzone do biegania running

Czy lubisz biegać? Wiele osób, które nie są wystarczająco zaznajomione ze światem running błędnie myśli, że do ćwiczeń wystarczy zwykła para zwykłych trenerów. Aby uniknąć niepotrzebnego dyskomfortu, bardzo ważne jest, aby do biegania po takich nawierzchniach jak drogi i ścieżki zakładać buty z running. Trzeba przyznać, że modele, które noszą obecnie biegacze, mają niewiele wspólnego ze skórzanymi trenażerami sprzed lat. Przez lata producenci sprzętu nieustannie wprowadzali nowe technologie, aby ulepszyć każdy element butów. Buty te są badane pod każdym względem: komfortu, pronacji, amortyzacji, supinacji, wagi itd.

Wszystko o butach Asics

point Założona w 1949 roku japońska marka stała się tak dobrze znana w świecie running, że dziś jest prawdziwym punktem odniesienia. Zawsze na czele technologii, zdołała wyróżnić się spośród swoich konkurentów dzięki innovations. A jeśli jest jeden aspekt, w którym marka wyprzedza grę, to jest to w dziedzinie amortyzacji. Asics był pionierem w stosowaniu żelu w podeszwach, zapewniając w ten sposób optymalną amortyzację. Poczyniła również duże postępy w dziedzinie aerodynamiki. Wśród jej flagowych modeli są Gel-Kayano, Gel-Quantum i Jolt. Nie jesteś pewien? Możesz zdecydować się na modelGEL-KAYANO™ 27 i cieszyć się optymalnym komfortem i wsparciem. Model ten został zaprojektowany z myślą o nadpronacji, dlatego zastosowano w nim technologię DYNAMIC DUOMAX™, która wspiera stopę i poprawia stabilność. Podeszwa środkowa korzysta również z technologii SPACE TRUSSTIC ™, która zapewnia stabilność i zmniejsza ogólną wagę, aby promować płynniejsze przejście między amortyzacją a pędem.Wreszcie, istnieje amortyzacja technologii GEL ™ w tylnej i przedniej stopie. Zdobądź tę parę w obniżonej cenie i przebrnij przez mile łatwiej, będąc w wielkim komforcie. Chcesz więcej opcji?autres Następnie wybierz GEL-QUANTUM 360™ 5! Ten oferuje zwiększoną redukcję wstrząsów i płynniejszy krok dzięki połączonemu działaniu technologii GEL™ i TRUSSTIC SYSTEM™ w śródstopiu. Ale możesz też faworyzować but running damski Jolt 2 ,który posiada podeszwę środkową z amortyzacją z pianki EVA, która gwarantuje lepszą stabilizację. Dodatkowo, oddychająca siateczka zapewnia lepszą wentylację dla Twoich stóp. Przekonany? Kup tę wygodną i trwałą parę w najlepszej cenie.

A co z butami adidas?

Obecnie marka z 3 paskami jest jednym z gigantów na rynku obuwniczym running. Od kilku lat nieustannie wprowadza innowacje, opracowując przy tym rewolucyjne technologie. To właśnie im zawdzięczamy słynną technologię zwrotu energii Boost: podeszwę środkową posiadającą zdolność do pochłaniania energii kinetycznej dostarczanej przez biegacza i przywracania jej w większej ilości. To spowodowało wstrząs w branży obuwniczej na running. Do flagowych modeli marki należą ultraboost, linia Solar oraz FocusBreathein. Szukasz inspiracji? Możesz zdecydować się na przykład naUltraboost PB. Zawierając najnowsze technologie od marki, ta para została zaprojektowana, aby zapewnić więcej czucia i wydajności. W cholewce zastosowano najlżejszą i najcieńszą technologię Celermesh opracowaną przez adidas. Podeszwa środkowa składa się w 100% z technologii Boost, dając nieskończoną reaktywność. Wreszcie, podeszwa zewnętrzna Stretchweb wykonana z miękkiej gumy Continental® zapewnia kontrolowaną jazdę i oferuje doskonałą przyczepność. Traktuj siebie do tego buta w specjalnej cenie. Jeśli szukasz pary butów do treningu, sugerujemy gamę Solar, która obejmuje Solar Drive, Solar Glide i Solarboost! Wszystkie trzy modele posiadają podeszwę Boost dla zwrotu energii. Ale jeśli chodzi o stabilność, wsparcie i przyczepność, Solar Glide i Solarboost mają przewagę dzięki technologii torsion system, pięcie Fit Counter i podeszwie zewnętrznej Continental.

A co z butami Nike?

Jeśli chodzi o rynek obuwniczy na running, nie sposób pominąć marki Nike. Uważana przez niektórych specjalistów za lidera w tej dziedzinie, znajduje się naorigine wielu technologiach. Te innovations powstały dzięki ważnym badaniom i pracom rozwojowym prowadzonym przez wiele lat. Pierwszą rewolucją wniesioną przez markę z przecinkiem jest technologia Air-Sole. Polega ona na wprowadzeniu powietrza do podeszwy w celu uzyskania lepszej amortyzacji. Wśród innowacji Nike, możemy wymienić również technologię Flyknit: siatkę ultra- oddychającą i bardziej elastyczną niż jakikolwiek inny materiał. Do flagowych modeli marki należy słynny Pegasus. Dla przykładu weźmy pod uwagę modelNike Air Zoom Pegasus 37 W .Ten but posiada reaktywny system amortyzacji oraz rapide, który skutecznie absorbuje wstrząsy. Jego technologia Nike React zapewnia dynamikę i znaczny zwrot energii. Jego podeszwa Waffle zapewnia idealną przyczepność i doskonałe trzymanie się podłoża.

A co z markami autres?

Obok wielkich nazw, takich jak adidas, Nike i Asics, istnieją również markiautres, takie jak Saucony, New Balance, Mizuno, Under Armour i Reebok. Wystarczy spróbować następujących modeli: Ride 13W lub Kinvara 12 W z Saucony,WARIS B lub W HIERRO z New Balance, Wave Mujin 4 lub Wave Ultima 8 z Mizuno,Charged Pursuit z Under Armour lub Energy lux 2 z Reebok.