Buty z running adidas

adidas to kultowa marka męskiego obuwia sportowego, zwłaszcza running. Tutaj można znaleźć wszystkiebuty z running adidas dla mężczyzn.

+ więcej filtrów

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Najlepsze buty do biegania adidas dla mężczyzn

Od kilkudziesięciu lat adidas, niemiecki gigant sprzętu sportowego, znajduje się na szczycie listy producentów obuwia sportowego na całym świecie. Kultowa marka z trzema paskami odcisnęła swoje piętno w dziedzinie butów do biegania, wyróżniając się w niemal każdym sporcie. Dzięki temu, że adidas oferuje szeroką gamę wysokiej jakości obuwia, wybór odpowiedniego modelu może być skomplikowanym zadaniem.

Buty do biegania adidas Adizero dla mężczyzn

Sercem oferty butów running adidas dla mężczyzn jest kolekcja Adizero wyróżniająca się popularnością wśród biegaczy. Modele Adizero Pro , Adizero Boston i Adizero Adios są jednymi z najpopularniejszych do biegania.

Model do biegania adidas Adizero Adios Pro

running Do tej pory modelAdizero Adios Pro jest najbardziej rapide trenerem w gamie adidas, wykorzystującym najnowocześniejsze technologie. Posiada płytkę z włókna węglowego zapewniającą lot przy każdym kroku oraz podeszwę łączącą technologie BOOST i LIGHTSTRIKE, oferując wyjątkową wydajność dla doświadczonych biegaczy lub tych, którzy chcą się doskonalić. Jest to najbardziejadidas rapide męski but do biegów przełajowych, zaprojektowany z myślą o propulsion i płynnym przejściu dzięki energetycznej cholewce i konstrukcji zoptymalizowanej pod kątemimpulsion.

running adidas Adizero Buty Boston

ModelAdizero Boston, prawie tak sławny jak jego starsza siostra, to kolejny punkt odniesienia wśród butów do biegania adidas dla mężczyzn, obecnie w 11. edycji. Dedykowany maratończykom, ten lekki trener zapewnia doskonałe wsparcie i komfort dzięki miękkiej siateczce i zmienionej cholewce, bez kompromisów w zakresie amortyzacji.

Buty adidas Adizero Adios

ModelAdizero Adios, kluczowy element gamy Adizero, wyróżnia się jako najlepsze buty szosoweadidas, z płytką z włókna węglowego i prętami Energy Rods dla optymalnego wsparcia i zwrotu energii, zapewniając komfort na wielu kilometrach. Został zaprojektowany tak, aby zapewnić doskonałą wentylację i doskonałe wsparcie dzięki innowacyjnemu systemowi sznurowania.

adidas Ultraboost dla mężczyzn

Wprowadzony na rynek w 2015 roku modeladidas Ultraboost szybko stał się ikoną, z ponad 20 wersjami w ciągu siedmiu lat, w tymUltraboost 22 jako flagowy model. Łącząc technologię i styl oraz opracowany we współpracy z amerykańskim laboratorium na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej,Ultraboost 22 oferuje jedne z najlepszych na rynku pod względem komfortu i zwrotu energii.

adidas Solar buty dla mężczyzn

Wprowadzone w 2018 roku buty adidas Solar , dostępne w wersjach Solar Boost, Solar Drive i Solar Glide, szybko wyrobiły sobie markę nom. Model Solar Boost, ceniony za wygodę, łączy w sobie kilka technologii zapewniających stabilność, amortyzację i przyczepność, idealne zarówno do maratonów, jak i biegów na 10 km.

Buty do biegania adidas FocusBreathein

FocusBreathein, wprowadzony na rynek w 2020 roku, koncentruje się na komforcie i dobrym samopoczuciu biegaczy, oferując idealną opcję dla początkujących biegaczy.

Buty adidas SL20

SL20, zaprojektowane z myślą o szybkości i komforcie dzięki niewielkiej wadze, są idealne do neutralnego lub uniwersalnego kroku, odpowiednie do krótkich biegów i szybkich sesji treningowych, ze szczególnym uwzględnieniem lekkości i wydajności.