Cały sprzęt piłkarski dedykowany zawodnikom

Spraw sobie sprzęt w bezkonkurencyjnej cenie inwestując w produkty od Trembley, McDavid, Nike, Adidas, Uhlsport i wiele innychautres! W ofercie znajdziesz coś dla wszystkich grup wiekowych zarówno w męskim jak i damskim stylu. Niezależnie od tego, czy szukasz piłki, bagażu, ochrony piłkarskiej, odżywek czy sprzętu treningowego, jesteśmy pewni, że znajdziesz to, czego szukasz!

+ więcej filtrów

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Do swoich treningów piłkarskich wybierz wysokiej jakości sprzęt, który booster pozwoli Ci na osiąganie wyników na boisku! Sportisgood pomoże Ci wybrać odpowiedni sprzęt dla Twoich potrzeb, abyś zawsze był na szczycie swojej gry.

Piłki nożne z najwyższej półki: Najlepsze marki w najlepszej cenie!

Tooczywiste, że nie można grać w piłkę nożną bez piłki, ale też nie byle jakiej. Wybór piłki jest kluczowy dla komfortowej gry i lepszych wyników . Co lepiej poprawić swoją grę niż grać z jakości piłki nożnej? Mocne, trwałe i długowieczne piłki z Nike, Adidas i Uhlsport są do Twojej dyspozycji dla efektywnego treningu. Są one również dostępne z logo Twoich ulubionych piłek clubs (Chelsea, Ac Milan, itp.).

Skuteczne akcesoria treningowe

Dla udanej sesji treningowej, kilka >akcesoriów jest niezbędnych dla Ciebie i Twojego klubu:

Markery : dostępne w różnych kształtach, te małe, jaskrawo kolorowe akcesoria pozwalają ci na umiejscowienie się podczas ćwiczenia

Pachołki: podobnie jak markery, pozwalają na zlokalizowanie się, ale także na ustalenie kursu.

Taśmy graniczne: używane do określenia przestrzeni, która ma być wykorzystana podczas ćwiczenia

Kamienie milowe: zainstalowane w pozycji pionowej lub poziomej, mogą być wykorzystywane do różnych ćwiczeń

Wzmacnianie mięśni i praca nad refleksem w piłce nożnej

Istnieje wiele sposobów na wzmocnienie mięśni ciała. Urządzenia różnią się w zależności od obszarów docelowych. Naprzykład, można zdecydować się namedycynę ball. Ma ona uchwyt po obu stronach i pozwala na wykonywanie różnych ćwiczeń wzmacniających. W przypadku dłoni i przedramion można zdecydować się nauchwyt. Jest on łatwy w użyciu i doskonale nadaje się dla bramkarzy. Możesz również zdecydować się na gumę z uchwytem, która pozwala na wykonywanie różnych ćwiczeń zarówno na górną, jak i dolną część ciała.

Aby popracować nad refleksem, możesz zainwestować w takie przedmioty jak uprzęże i trener oporu. Możesz również wybrać kamizelkę obciążeniową, wykonaną z materiału soft touch dla maksymalnego komfortu. Pozwala ona na ćwiczenia z dodatkowym obciążeniem, w celu zwiększenia szybkości, eksplozywności i reaktywności kończyn dolnych.

Przechowywanie i bagaż (plecaki, torby sportowe, worki na buty itp.)

Aby ułatwić transport i przechowywanie sprzętu, masz do wyboru kilka opcji:

Uchwyty na butelki: które mogą pomieścić kilka butelek jednocześnie i posiadają uchwyt ułatwiający przenoszenie.

Torby nabalony: wykonane z siatki lub rurki, pozwalają na łatwe przenoszenie kilku piłek. Są mocne, odporne na ścieranie i trwałe.

Aby przenosić kilka rodzajów sprzętu, możesz zdecydować się naskrzynię do przechowywania: bardzo przestronna, ta skrzynia z uchwytem pozwala przechowywać i przenosić ze sobą wszystkie rodzaje sprzętu.

Możesz również zdecydować się na więcej miejsca do przechowywania, inwestując w wózki lub szafę magazynową z wielokierunkowymi kołami. Są one łatwe do przemieszczania i mogą pomieścić wiele przedmiotów (piłki, markery itp.).

Zawsze jednak możesz zdecydować się na tradycyjne środki, takie jak torby sportowe i plecaki: z uchwytami i wyściełanymi paskami pozwalają one na łatwe przenoszenie wszelkiego rodzaju sprzętu.

Cała ochrona, jakiej potrzebujesz do piłki nożnej w bezkonkurencyjnych cenach

Ponieważ piłka nożna jest sportem kontaktowym, na wszystkie mecze należy koniecznie zabierać ze sobą podstawowe produkty do pielęgnacji i konserwacji. Żele do masażu i ręczniki ze środkami przeciwbólowymi są dostępne, aby przynieść ulgę obolałym mięśniom. Produkty z premier takie jak bandaże, butelki z alkoholem i wata są również niezbędne do leczenia ran.

Możesz również leczyć kontuzjowane lub obolałe mię śnie stosującwkładki ortopedyczne. Oprócz zapewnienia maksymalnej ochrony, podpórki nakolana, nogi i kostki są bardzo skuteczne w przyspieszaniu gojenia się powracających do zdrowia stawów. Zapewniając doskonałe wsparcie mięśni, doskonale kurczą mięśnie i zapewniają lepsze krążenie krwi w celu odzyskania rapide i poprawy wydajności.

Ale lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego proponujemy Ci mocne, trwałe i wygodne ochraniacze goleni.

Wykonane z najwyższej jakości materiałów produkty zostały starannie zaprojektowane przez ekspertów zNike, McDavid, Adidas iautres, aby były odporne na zużycie i służyły jak najdłużej.

Dostępne są również akcesoria przeznaczone specjalnie dla sędziów piłkarskich

Ododzieży po pudełka, materiały te zapewniają, że sędziowanie odbywa się prawidłowo. Wykonane z miękkiej, funkcjonalnej i lekkiej tkaniny, te koszulki i shorts zapewniają komfort i mobilność. Akcesoria takie jak gwizdki, zegarki, flagi dotykowe i autres są do Twojej dyspozycji, abyś mógł w pełni przyjąć funkcję >sędziego.