Sprzęt i materiały dla Twojego klubu piłkarskiego

Jak każdy szanujący się sport zespołowy, piłka nożna jest dyscypliną wymagającą użycia niezawodnego sprzętu! Czasze, zestawy, piłki, bagażniki, siatki na bramki... wszystko, czego potrzebuje klub, jest dostępne za pomocą kilku kliknięć na stronie sportisgood!

+ więcej filtrów

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Sprzęt przeznaczony do clubs piłki nożnej

Klub piłkarski, aby istnieć i rozwijać się w dłuższej perspektywie, musi być atrakcyjny, oferując swoim członkom optymalne warunki do treningu i gry. Co za tym idzie, musi wyposażyć się wmateriały i akcesoria niezbędne do treningu swoich zawodników. A wszystko to w najlepszych warunkach! Znajdź niezawodny sprzęt w najlepszej cenie!

Produkty piłkarskie o nienagannej jakości

Kompletne wyposażenie dla piłkarzy!

Ponieważ trening to klucz do sukcesu w piłce nożnej, Twój klub potrzebuje do tego celu konkretnego sprzętu. Do ćwiczeń idealnie nadają siękubki, które umożliwiają wyznaczenie konkretnych obszarów. Są one dostępne w różnych kolorach, aby stworzyć wizualne wskazówki . Kubki mogą być uzupełnione o stożki! Idealne do wyznaczania tras! Do pracy nad relaksem i reaktywnościąniezbędne są płotki ! Dla rozwoju koordynacji, wsparcia i częstotliwości, waga rytmiczna jest odpowiednim sprzętem! Trudno byłoby jednak trenerowi ocenić wydajność swoich zawodników bez urządzeń pomiarowych, takich jak na przykład stopery!

Tyle o przygotowaniu fizycznym, ale żeby mały mecz treningowy mógł się odbyć potrzebny jest odpowiedni sprzęt! Żeby wspomnieć tylko opiłkach, bramkach i siatkach! Te trzy produkty są niezbędne do uprawiania piłki nożnej! A żeby odróżnić od siebie grupy, które rywalizują na boisku, zawodnicy potrzebują ornatów autres!

Ponieważ w piłce nożnej kontakt jest dość powszechny, klub musi posiadaćsprzęt do udzielania pierwszej pomocy ,aby zapewnić niezbędną opiekę w przypadku kontuzji. W celu szybkiego ukojenia bólu po np. wstrząsie zaleca się stosowaniezimnych sprayów lub zimnych okładów ! Zmniejszają one stan zapalny poprzez zapewnienie efektu znieczulenia!

Znajdź te trwałe i odporne wyposażenie klubu wwyjątkowej cenie!

Tremblay: marka, która odpowiada na potrzeby clubs piłki nożnej

Twój klub szuka wysokiej jakości sprzętu treningowego? Tremblay CT oferuje szeroki wybór sprzętu, który pozwoli odpowiednio wyposażyć taki klub jak Twój! Zaczynając odbramek! Dla efektywnego treningu bardzo praktyczne są mini bramki ! Model pro od firmyTremblay powinien spełnić swoje zadanie! Wykonana jest z metalu i posiada wysokiej jakości siatkę !

A ponieważ piłka nożna jest bardzo intensywna mięśniowo, ważne jest, aby wykonywać ćwiczenia siłowe! Twój trener potrzebuje więc płotków do plyometrii! Opracowaneprzez markęmini płotki do skakania 45 cm pozwalająpoprawić amplitudę i odbicia zawodników! Również w zakresie ćwiczeń fizycznych Twoja drużyna potrzebuje możliwości pracy nad konkretnymi obszarami! Do tego bardzo przydatne są kubki! Wybierz więc zestaw 20 kolorowych kubków z podpórkami! Wreszcie, aby wyznaczyć trasy do pracy nad mobilnością, wybierz elastyczne pachołki 16 cm! Są one elastyczne i z łatwością wracają do pierwotnego kształtu po zgnieceniu !

Wszystkie te materiały dedykowane dostrefy klubowej dostępne są w bezkonkurencyjnych cenach !

Lynx SportMarka, która spełnia oczekiwania

Oprócz Tremblay Ct, clubs możesz liczyć również na produkty treningowe stworzone przez markę Lynx Sport! Jeśli Twoi koledzy z drużyny chcą na przykład poprawić swoje set-pieces, potrzebują odpowiedniego sprzętu do efektywnego treningu! Wykonany z elastycznego PVC i stalowych kolców zestaw 3 manekinów do rzutów wolnych powinien pozwolić im na doskonalenie swoich strzałów! A dla małych przeciwników na boisku, gracze powinni mieć możliwość wyróżnienia się poprzez noszenie ornatów! Zaprojektowane z siatki, są zarówno lekkie jak i przewiewne!

Ponieważ mecz nie może być rozgrywany bez bramek, lynx Sport zaprojektował kilka innowacyjnych modeli! Wśród nich zdecyduj się na QuickFire 4 x 1,5 m! Łatwa w transporcie, rapide i praktyczna w montażu, ta bramka będzie idealna do użytku na naturalnych lub syntetycznych boiskach piłkarskich, a także w salach gimnastycznych.

Wreszcie, dla pracowników i zmienników, marka wyposaża boiska Twojego klubu w wiaty dotykowe ! Mają one konstrukcję z anodowanego aluminium o wysokiej odporności! Wyposażone są również wpoliwęglanowe panele tylne i boczne! Dobra wiadomość, na naszej stronie modele te oferowane są obecnie w niskich cenach!