Wszystkie nasze artykuły z Fitness, yoga, kulturystyka

Jesteś osobą prywatną lub kierownikiem siłowni, która szuka dobrego sprzętu? Masz szczęście. W sportisgood mamy szeroki wybór sprzętu dla fitness i kulturystyki, akcesoriów ochronnych, bagażu i produktów odżywczych, sprzedawanych w bezkonkurencyjnych cenach. Sprzęt najwyższej klasy, opracowany przez wielkie nazwiska w tej dziedzinie: adidas Apurna , Theragun, Leader Fit oraz Body Solid .

Fitness i kulturystyki, od praktyki sportowej po codzienny rytuał

fitness i trening siłowystały się coraz bardziej popularne wśród społeczeństwa i wyszły poza sferę sportu zawodowego. Wiele osób w każdym wieku odwiedza siłownie na początku lub na końcu dnia, aby zrelaksować się od codziennej harówki lub utrzymać formę. Różne dedykowane urządzenia są dostępne na naszej stronie w bezkonkurencyjnych cenach, dla tych, którzy chcą mieć je w domu.

Narzędzia fitness

Do prawidłowejsesji fitness będziesz potrzebował kilku narzędzi, od najprostszych do najbardziej zaawansowanych, w zależności od praktyki. Sporządziliśmy krótką listę naszych najlepszych produktów do tego celu:

 • Zegarki Garmin dla dorosłych i dzieci: z długą żywotnością baterii i kolorowym ekranem, te inteligentne urządzenia śledzą Twoje ćwiczenia i zdrowie w czasie rzeczywistym . Są wodoodporne, więc można je nosić na basenie, pod prysznicem i w ulewnym deszczu.

 • Trenażer eliptyczny Endurance Trainer: technologiczny klejnot, który pozwala na pracę kardio dzięki sprzętowi zaprogramowanemu tak, aby zapewnić ćwiczenia dostosowane do wszystkich warunków fizycznych. Wyposażony w ekran, uchwyty i pedały, gwarantuje optymalny komfort użytkowania.

 • Rowerek do ćwiczeń

  Best Fitness: to urządzenie może być umieszczone w niewielkiej przestrzeni i pozwala na wykonywanie różnych ćwiczeń wzmacniających dzięki najnowszej technologii z mnóstwem funkcji i zupełnie nowym mechanizmem hamowania.

 • Bieżnie z spacerowe: te najnowocześniejsze narzędzia mają regulowaną prędkość do 18KPH dla różnych treningów. Mają wbudowane opcje, takie jak gniazda audio, głośniki i ipad, aby zapewnić Ci rozrywkę podczas aktywności.

 • Najnowocześniejszy sprzęt do treningu siłowego

  Do treningu siłowego gorąco polecamy trzy poniższe modele wysokiej klasy:

  • Wielofunkcyjna prasa

   Body Solid: jak sama nazwa wskazuje, przyrząd ten pozwala na pracę nad kilkoma częściami ciała dzięki bardzo wyrafinowanej strukturze koła pasowego, oferując wielokierunkowy nacisk w zależności od obszarów docelowych. Ergonomiczne uchwyty gwarantują łatwy chwyt i wygodę użytkowania. Jego średni rozmiar sprawia, że nadaje się do użytku w domu lub w kącie siłowni.

    • Ławki do brzucha Evo Cardio GAB100: umożliwiają efektywną pracę nad brzuchem dzięki ukierunkowanemu systemowi napinania. Ciężary można dowolnie regulować, co pozwala na rygorystyczną pracę. Wyposażone są w bardzo miękkie podkładki, które zapewniają maksymalny komfort podczas całego treningu.

      • Evocardio airrower pro classic arc100

       Evo Cardio: pozwala na wzmocnienie zarówno górnych, jak i dolnych mięśni. Oferuje również ćwiczenia sercowo-naczyniowe zwiększająceendurance.

      • Akcesoria terapeutyczne

       W ofercie posiadamy również szereg akcesoriów do terapii obolałych mięśni. Te, które się wyróżniają to :

       • Pasy lędźwiowe: zapewniają wsparcie dla dolnej części pleców, oferują doskonałe wsparcie, kurczą mięśnie i poprawiają krążenie krwi dla regeneracji rapide i zwiększenia wydajności . Są idealne do regeneracji po kontuzji. Mężczyźni lub kobiety, można wybierać spośródZamst,Select i Thuasne.

       • Opaska na ramię

        hyperice: Utrzymywany w miejscu za pomocą silnie kompresyjnego paska, ten przyrząd z okładem z lodu pomaga przyspieszyć gojenie i zmniejszyć ból ramienia.

       • Pistolet do masażu

        Theragun: Będ ąc w czołówce narzędzi do rehabilitacji sportowej, zawiera inteligentną funkcjonalność i regulowane ramię do głębokiego leczenia . Jego ergonomiczny uchwyt zapewnia łatwy i skuteczny chwyt. Istnieje kilka zakresów do wyboru: Theragun EliteTheragun G3, Theragun PRO oraz Theragun Prime

        .
       autres artykuły, które można znaleźć na tej stronie

       Kontynuując nawigację, będziesz mógł również znaleźćautres artykuły, niezbędne do uprawiania fitness i kulturystyki jak torby i bagaże (torby, plecaki, torby sportowe i torby, torbysportowe i torbysportowe z przegródkami), akcesoria ochronne (nakolanniki, ochraniacze nałokcie, rękawy, ochraniacze na ramiona i ochraniacze nakostki) oraz suplementydiety . Wisienkąna torcieteau,na większość z tych produktów mamy ofertę promocyjną .