Znajdź wszystkie buty do piłki nożnej Adidas

Tyszukasz odpowiedniej pary butów piłkarskich? Sportisgood oferuje Ci szeroki wybór ćwieków Adidas, dostosowanych do wszystkich poziomów i praktyk oraz w bezkonkurencyjnych cenach. Predator Copa , Nemeziz, najpiękniejsze asortymenty czekają na Ciebie!

+ więcej filtrów

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Adidasgigant butów piłkarskich

Firmaadidasopracowała swoje pierwsze nowoczesne buty piłkarskie w 1954 roku i przez lata kontynuowała wprowadzanie innowacji. Kilka z jej serii należy do najpopularniejszych wśród profesjonalistów, w tym adidas Predator ,Copa,X i Nemeziz. Dzięki współpracy z tak znanymi graczami jak Lionel Messi, Karim Benzema i Emmanuel Neuer, firma wyrobiła sobie markę w świecie piłki nożnej i jest drugim najpopularniejszym producentem sprzętu na świecie po swoim wielkim rywalu Nike.

PrzedstawimyWam przegląd wszystkich tych gam i ich historię.

Adidas predator

Wprowadzone po raz pierwszy w 1994 roku, pierwsze adidas Predator zrewolucjonizowały buty piłkarskie poprzez wprowadzenie łusek na powierzchni w celu zwiększenia mocy i dokładności strzału. Druga wersja, Predator rapier, zawierała słynny język, który charakteryzujerise tę linię w 1995 roku . W 1996 roku pojawił się modelpredator touch, a następniePredator Accelerator, który nosił Zinedine Zidane podczas finału przeciwko Brazylii na Mistrzostwach Świata w 1998 roku. Potem nastąpiła cała seria nowych generacji: Predator Precision-2000, Predator Mania-2002, Predator Pulse-2004, Predator Absolute-2006, Predator Powerswerve-2008, Predator X -2010,Predator Lethal zones-2012, Predator Instict-2014, Predator 18-2017, Predator 19-2019, Predator 20-2020 i najnowsza Predator Freak-2021. Ten ostatni zostanie wprowadzony na światową scenę przez młodego i utalentowanego Marco Asensio. Na liście ambasadorów Predator znajduje się również francuski internacjonał Paul Pogba.

Adidas copa

Podobnie jak seria Predator,Copa wytrzymała próbę czasu i była wielokrotnie przeprojektowywana, aby zapewnić większy komfort i wydajność. Zaprojektowane na MistrzostwaŚwiata w 1982 roku ,pary te do dziś są najlepiej sprzedającymi się butami piłkarskimi. Z nowymi modelami dostępnymi dopiero od 2013 roku, ta mityczna paraadidas pozostała wierna swojemu oryginalnemu projektowi i dodaje nowoczesny akcent w zastosowanych technologiach i swoim białym kolorze. W 2014 roku, tuż przed Mistrzostwami Świata w Brazylii, adidas odsłania samba pack, pompy z krzykliwymi kolorami na cześć brazylijskich kultur. Po tym nastąpiłyCopa SL i Copa 17.1-2016, Copa 17.2-2017, Copa 18.1, Copa 19+ i Copa 19.1 w 2018 roku oraz zupełnie nowy Copa Sense, wydany w lutym tego roku. Wielu europejskich zawodników, takich jak Paulo Dybala i Sergio Ramos, nosi adidas Copa podczas treningów i meczów.

Adidas Nemeziz

Opracowane od 2015 roku, aby zastąpić Silo Messi, Nemeziz są obecnie oficjalnymi butamiLionela Messi. Chociaż są zaprojektowane dla niego, te wysokiej klasy pary są noszone przez wielu młodych graczy , takich jak Roberto Firmino i Lucas Vazquez. Są one również dostępne w barwach Bernardo Silva, portugalskiego międzynarodowego. Możesz uzyskać Nemeziz 19.1 FG, 17.1FG, 19.3indoor,19+FG,.4TF,.3TF,.3MG,.3IN,.3FG, .1FG, 19.3TF, 19.3IC, 19.3FG, 19.2FG, Messi 19.4TF, 19.3LL, 19.3LL TF, Messi 19.3indoor, 19+FG i.4 FxG w niskich cenach w naszym sklepie internetowym.

Adidas X

Nowa generacja, bezkoronkowy design i wszechstronność adidas X to dziś najczęściej noszone pary na scenie międzynarodowej. Od Garetha Bale'a przez GabrielaJesusa po Heung-Mina, te najwyższej klasy pary zwiększają wydajność i obiecują maksymalny komfort w każdej sytuacji. Sprawdź X 19.1FG, X 19.2FG, X 19.3TF, X 19.3IC, X 19+FG i X Ghosted+ FG w naszym sklepie internetowym wpromocyjnych cenach.

Wybierz buty w zależności od terenu

Premier Wybierając buty piłkarskie, należy pamiętać, żekolce muszą być dostosowane do warunków panujących na boisku. Poniżej przedstawimy Ci wszystkie rodzaje knagpiłkarskich, które możesz znaleźć na sportisgood.

  • Soft Groud: Do użytku natłustych boiskach, knagi SG są mocowane za pomocą śrub i mogą być wymieniane do woli .Wykonane ze sztywnego plastiku lub metalu, są zaprojektowane tak, aby zapadać się w ziemię, aby zapewnić agresywną przyczepność.

  • Firm Ground: KnagiFG są najbardziej rozpowszechnionym typem knag w branży. Są toformowane knagi par excellence i są przeznaczone do użytku natwardej trawie. Ich uniwersalna konstrukcja pozwala na noszenie ich nasyntetycznych lub tłustychnawierzchniach. Wykonane są z wytrzymałego tworzywa sztucznego lub gumy, aby zapewnić maksymalną stabilność i doskonałe właściwości gry.

  • AG: wykonane z mocnej i elastycznej gumy, dedykowane są do gry na nawierzchniachsyntetycznych. Oferują swoim użytkownikom minimum nacisk, doskonałą równowagę i duży komfort gry.

  • Turf: te gumowe knagi są idealne do futsalu, piłki nożnej5-a-side i piłkiulicznej . Oferują świetną trakcję i nadają się również do gry natrawie i twardym korcie.