Sprzęt dla klubów Piłka ręczna

Piłka ręczna byłaby trudna do uprawiania bez odpowiedniego sprzętu do tego sportu. Akcesoria, sprzęt treningowy, ochrona, bagaż, odżywianie, pielęgnacja, strefa klubowa... znajdź wysokiej jakości artykuły, które pomogą Ci stać się prawdziwym champion piłkarzem ręcznym!

+ więcej filtrów

Ustaw kierunek malejący
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Kompletny sprzęt dla szybkiego postępu

Niezależnie od Twojego poziomu, jeśli chcesz występować na court i w dłuższej perspektywie w świecie piłki ręcznej, prawidłowe wyposażenie jest więcej niż konieczne. Odwiedzając naszą stronę internetową, możesz odkryć sprzęt godny profesjonalnych graczy! Skorzystaj z naszych produktów w niskich cenach i czerpiąc korzyści z najnowszych innovations opracowanych przez światowej sławy marki.

Sprzęt dostępny dla graczy

Jakich akcesoriów należy używać, aby grać w piłkę ręczną?

Ponieważ ten sport wymaga od Ciebie wykonywania różnych ruchów, takich jak bieganie, skakanie, drybling itp.pocenie się jest nieuniknione. Może to szybko stać się uciążliwe, zaburzając Twoją koncentrację! Aby rozwiązać ten problem , potrzebujesz opasek na głowę! Są one zazwyczaj wykonane z materiałufrotte i wchłaniają wilgoć, jednocześnie utrzymując włosy na swoim miejscu. Do wyboru jest kilka modeli z ofertami specjalnymi : Primeblue Trail ze strony adidas lub swoosh ze strony Nike to tylko niektóre przykłady !

A ponieważ w piłce ręcznej czasem trudno o skuteczny chwyt, potrzebne sążywice ,które pozwolą lepiej go kontrolować .10-pakKempa powinien załatwić sprawę!

Jak się chronić?

Ponieważ w piłce ręcznej częste są wstrząsy i poślizgnięcia, zaleca się noszenie sprzętu ochronnego .Jest on wręcz niezbędny, jeśli wcześniej doznałeś kontuzji! Aby chronić staw kolanowy przed uderzeniami, powinieneś używaćnakolanników ! Są one wyposażone w technologię, która odprowadz awilgoć ,jednocześnie stabilizując rzepkę i zabezpieczając stopę! Aby sobie pomóc, wybierz jeden z modeli: Performance (x2) z Asics,Streak Noir z Nike lub Kguard Protector z Kempa.

Ponieważ stawy w ramionach również są mocno obciążone, warto nosić ochraniacze nałokcie. Są one wyposażone wochronne wkładki, które amortyzują wszelkie wstrząsy, których możesz doświadczyć podczas meczu! Dzięki tym ochraniaczom, możesz utrzymać łokcie w stabilnej pozycji.Dla inspiracji, oto kilka modeli w najlepszej cenie: Long Sleeve od Hummel, grafika pro elite od Nike lub H500 od Atorka!

Jaki sprzęt na trening?

Ponieważ trening jest niezbędny do poprawy wyników, będziesz potrzebował sprzętu treningowego na miarę swojego talentu! Zaczynając od dobrej jakości ornatów! Te przedmioty są świetne do wyróżnienia drużyn na treningu! Wykonane z rozciągliwego poliestru, dają Ci swobodę ruchów! Do wyboru masz śliniaktreningowy z Puma,training practice+ z Macron lub Reversible Training Bib z Kempa.

Ponieważ treningi są okazją do doskonalenia pewnych technik, warto czasem wyznaczyćjakiś obszar. Wykorzystaj do tego celu pachołki treningowe! Są one dostępne w różnych kolorach i rozmiarach, a przede wszystkim w niskich cenach! Elastycznemodele 46 cm od Tremblay sprawdząsię doskonale!

Jakie materiały na clubs?

Należyszdo jakiegoś klubu? Na naszej stronie internetowej znajduje się wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoja drużyna mogła trenować w optymalny sposób! Poprzezstrefę klubową znajdź sprzęt, którego potrzebuje Twój klub! Ponieważ mecz piłki ręcznej nie może odbyć się bez piłek, ważne jest, aby dobrze je wybrać! Nasze modele posiadają laminację z miękkiej pianki, dzięki czemu zapewniają komfortowe czucie w dłoni. Lateksowy pęcherz i tekstylna laminacja dają wyjątkową sprężystość i zatrzymanie powietrza! Wahasz się nad wyborem? W takim razie wybierz Leo z Kempa lub Pure Grip No. 3 z Erima.

Jak dbać o siebie?

Drobne urazy są w piłce ręcznej powszechne. Trzeba się spodziewać , że zostanieszuderzony ! W przypadku gwałtownych wstrząsów potrzebujesz odpowiedniej opieki ! Aby pomóc w uśmierzeniu bólu i zmniejszeniustanu zapalnego, użyjzimnego sprayu! Natychmiast obniżatemperaturę poprzez rozpylanie dla natychmiastowego efektu! A na stronie cas o& grave; dokonałeś małego zadrapania, pamiętaj o oczyszczeniu rany i zabezpieczeniu jej bandażami.

Co jeść, by nie stracić energii?

Ponieważ piłka ręczna sprawia, że wydatkujesz dużo energii, nie lekceważ aspektu żywieniowego! Aby szybko odzyskać kalorie, ale bez nadmiaru cukru, zaleca się przyjmowanie batonów proteinowych! Aby desalt erować się, zdecyduj się na napoje energetyczne! The -3 h blood orange od EA Fit da Ci szybki zastrzyk energii!

Jaki bagaż powinienem zabrać ze sobą, aby przewieźć swój sprzęt?

Aby wygodnie nosić swój sprzęt na trening, potrzebujesz odpowiedniej torby sportowej! Zaprojektowane tak, by zapewnić Ci maksymalną pojemność i trwałość, nasze modele będą bardzo pomocne! Essentials Foldaway od Asics oraz K-Line 40L od Kempa mogą Cię zainspirować !